CoolMann Testo Boost for men

Rekomendacijos: 8
28.99 su PVM

Apie prekę

Jei norite dar labiau pagerinti savo seksualinę galią, „coolMann“ „TestoBoost“ tabletės yra būtent tai, ko jums reikia. Visi ingredientai yra specialiai parinkti ir puikiai subalansuoti, kad palaikytų lytinės funkcijos darbą ir pagerintų bendrą vyrų savijautą. Aktyvus ingredientas Tribulus Terrestris padidina vyriško hormono testosterono gamybą vyrų kraujyje. Todėl sustiprėja jūsų seksualinė ištvermė, be to, pagerėja jūsų lytinių organų funkcija, jaučiatės energingesnis ir ne taip greitai pavargstantis. Testosterono lygis yra svarbus, nes gerina jūsų kraujotaką ir užtikrina, kad jūsų varpa būtų aprūpinta reikiamu kiekiu kraujo pritekėjimo. Sudėtyje esantis kalcis teigiamai veikia jūsų raumenų funkcijas ir medžiagų apykaitą. Šis maisto papildas vyrams CoolMann Testo Boost yra naudingas ir vyrų prostatai, nes savo sudėtyje turi „Saw Palmetto“ palmių ekstrakto. Šios palmės vaisių ekstraktas yra naudojamas prostatos hiperplazijos simptomams gydyti. Mūsų šalyje gerai žinomas ir parduodamas Prostamol Uno pavadinimu.

CoolMann Testoboost maisto papildo vyrams sudėtyje esantys ingredientai padidina jūsų lytinį potraukį (libido) ir seksualinę ištvermę. Šio vitamino vyrams dviejų tablečių sudėtyje yra:

400 mg Sibiro ženšenio (Eleutherococcus senticosus); 210 mg kalcio (kalcio karbonatas) (26% RPN *); užpildas: E460; 200 mg L-arginino, 150 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides); sutraukianti medžiaga: E570; 100mg pjūklo palmetto (Serenoa repens); 100 mg Tribulus terrestris; užpildas: E466: dengiančiosios medžiagos: hidroksipropilmetilceliuliozė;

Rekomenduojama dienos norma:

Nurykite 2 tabletes vieną kartą per dieną, užgerdami dideliu kiekiu vandens. Nevartokite daugiau kaip 2 tablečių per 24 valandas. Neviršykite nurodytos paros normos.

Charakteristikos

Prekės ženklasCobeco Pharma Manufacturing BV. The Netherlands
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer