Durex Intense orgasmic 16 vnt.

Rekomendacijos: 7
12.97 su PVM

Apie prekę

Durex Intense Orgasmic prezervatyvas suteptas stimuliuojančiu mėtų skonio bei kvapo "Desirex" geliu, kuris skirtas padidinti moters intymių sričių jautrumą. O tai suteiks daugiau malonių pojūčių bei padės greičiau pasiekti orgazmą.  Šis "Desirex" gelis suteiks šilumos bei malonios vėsos jausmą bei švelnius ir malonius dilgčiojimus. Prezervatyvai durex Intense Orgasmic turi briaunuotą ir iškilią tekstūrą papildomai stimuliacijai. Šis prezervatyvas yra skaidrus, bei anatominės „Easy-On“ formos, kad lengviau jį būtų galima užmauti ir būtų patogesnis.

Orgazmai. Mes trokštame jų, tačiau kaip bebūtų liūdna, statistika rodo, kad dauguma moterų išvis nepatiria orgazmo arba patiria labai retai. Durex kompanija mano, kad kiekvienas žmogus nusipelno patirti kuo daugiau malonių pojūčių bei taip laukiamų orgazmų. Prisijunkite prie Durex misijos #OrgasmsForAll

Durex Intense Orgasmic prezervatyvai pagaminti iš natūralaus aukščiausios kokybės kaučiuko latekso. Tačiau nė vienas kontracepcijos metodas negali suteikti 100% apsaugos nuo nėštumo, ŽIV ar lytiniu keliu plintančių infekcijų, ypač jei naudojate prezervatyvus oraliniam arba analiniam seksui.

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti į originalią 16 vnt. pakuotę.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Charakteristikos

Pagal dydįStandartiniai
Pagal rūšįStimuliuojantys
Storis0,07 mm
Ilgis205 mm
Plotis56 mm
Pagaminta išLatekso
KvapasMėtos
SertifikataiCE
Prekės ženklasReckit Benckiser. Anglija
Galiojimo laikas2-5 metai
Patikrinti Elektroniškai, 100%
Manufacturer Reckitt Benckiser