Durex Intense 16 vnt. prezervatyvai

Durex Intense 16 vnt. kaina:

€ 14,49

Durex Intense 16 vnt. prezervatyvų dėžutė - sutepti stimuliuojančiu mėtų skonio bei kvapo "Desirex" geliu, kuris skirtas padidinti moters intymių sričių jautrumą. O tai suteiks daugiau malonių pojūčių bei padės greičiau pasiekti orgazmą. Šis "Desirex" gelis suteiks šilumos bei malonios vėsos jausmą bei švelnius ir malonius dilgčiojimus. Prezervatyvai Durex Intense 16 vnt turi briaunuotą ir iškilią tekstūrą papildomai stimuliacijai. Šis prezervatyvas yra skaidrus, bei anatominės „Easy-On“ formos, kad lengviau jį būtų galima užmauti ir būtų patogesnis.

Orgazmai. Mes trokštame jų, tačiau kaip bebūtų liūdna, statistika rodo, kad dauguma moterų išvis nepatiria orgazmo arba patiria labai retai. Durex kompanija mano, kad kiekvienas žmogus nusipelno patirti kuo daugiau malonių pojūčių bei taip laukiamų orgazmų. Prisijunkite prie Durex misijos #OrgasmsForAll

Durex Intense prezervatyvai pagaminti iš natūralaus aukščiausios kokybės kaučiuko latekso. Tačiau nė vienas kontracepcijos metodas negali suteikti 100% apsaugos nuo nėštumo, ŽIV ar lytiniu keliu plintančių infekcijų, ypač jei naudojate prezervatyvus oraliniam arba analiniam seksui.

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti į originalią 16 vnt. pakuotę.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Durex Intense prezervatyvų pakuotėje yra 16 vienetų.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija


Storis: 0,07 mm
Ilgis: 205 mm
Plotis: 56 mm
Pagaminta iš: Latekso
EAN kodas: 5997321772103
Kvapas: Mėtos
Sertifikatai: CE
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

Durex Intense 16 vnt. prezervatyvai Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės