Durex Play Tingling 50 ml lubrikantas

Durex Play Tingling 50 ml kaina:

€ 7,45

Durex Play Tingling 50 ml lubrikantas jūsų partnerei suteiks dangišką malonumą, kvepiantį mėtomis. Vandens pagrindo lubrikantas maloniai šaldo bei švelniai dilgčioja juo pateptas vietas, todėl kiekvienas prisilietimas tampa ypatingai jautrus ir veda tiesiai į galingą orgazmą. Durex Play Tingle lubrikantas suteikia malonų slydimą ir neturi erzinančio skonio, todėl gali būti naudojamas vaginaliniam, analiniam bei oraliniam seksui. Šis lubrikantas pagamintas pagal aukščiausius Durex kompanijos kokybės standartus, todėl yra visiškai saugus naudoti kartu su prezervatyvais ir sekso žaislais. Lubrikantas maloniai kvepia mėtomis, tačiau jo sudėtyje nėra mentolio, kuris gali alergizuoti ir nemaloniai sudirginti odą. Be to, lubrikantą lengva nuplauti vandeniu, jis netepa patalynės ar kitų paviršių.

Durex Play Tingling 50 ml lubrikanto kaina

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Durex Play Tingle lubrikantas pigiau kainuoja nei kitose prekybos vietose, nes visą originalią ir aukščiausios kokybės produkciją įsigyjame tiesiai iš gamintojo konkurencingomis kainomis, todėl galime pasiūlyti ir patrauklesnes kainas. Puiki Durex Play Tingling lubrikanto kaina, aukščiausio lygio aptarnavimas, saugus ir greitas apmokėjimas bei pristatymas iki pat namų durų ir visiškas konfidencialumas yra garantuojamas. Dar nepatirtiems pojūčiams – pigus Durex Play Tingle lubrikantas internetu.

  • Šis lubrikantas gali būti naudojamas su prezervatyvais.
  • Lubrikantas lengvai nuplaunamas ir yra neriebus
  • Tinkamas vaginaliniui, oraliniui bei analiniui naudojimui.
  • Subalansuotas pH

Papildoma informacija apie Durex Play Tingling 50 ml. lubrikantą:

  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Šį lubrikantą saugu naudoti su visais prezervatyvais.

Svarbu! Lubrikantai neskirti apsaugoti nuo nėštumo ar lytiškai plintančių ligų.

Specifikacija


Kvapas: Mėtos
Sertifikatai: CE
Tūris: 50 ml
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Sudėtis: Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Flavour, Dimethicone.
Pagrindas: Vanduo
Galiojimo laikas: 2-5 metai
EAN kodas: 5038483234556

Durex Play Tingling 50 ml lubrikantas Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės