Real Feel Deluxe realistiškas vibratorius

  • Labai tikroviškas 
  • didelis skersmuo reikliems
  • dėka siurbtuko puikiai laikosi savo vietoje
  • vibracija sklinda bei juntama per visą žaisliuko ilgį
  • 100% atsparus vandeniui

34.99 €
 

Apie prekę

Real Feel Deluxe prabangus bei labai realistiškas vibratorius su sėklidėmis. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad prisilietus jaustumetės lyg jis tikras. Užmerkite akis ir lėtai įkiškite į vidų. Jus nustebins jo minkštumas, kuris švelniai pamalonins ju. Jums patiks jo lankstumas iškart prisitaikant prie makšties anatomijos. 

Vibratorius ne tik malonus liesti, bet ir turi gerą kūno temperatūrą, dar labiau sustiprindamas nepaprastai realų pojūtį. Jis pagamintas iš silikono, todėl yra visiškai saugus ir jo sudėtyje nėra ftalatų.

  • 21 cm ilgio (įsiskverbimo ilgis 13 cm)
  • 5,6 cm skersmens.

Patikimai išsikišusios realistiškos venos ir pilnos sėklidės padidina stimuliaciją pakeliui į išskirtinį orgazmą. Vibratorius aprūpintas patogiu ypač stipriu siurbtuku, kuris jį laikys vietoje. Šis vibratorius jums pasiūlys silpnesnius, bet efektyvesnius virpesius, kurie bus jaučiami per visą vibratoriaus ilgį, o ypatingai jo gale, nes jis geriausiai pasieks stebuklingąjį tašką G, kad galėtų jį aistringai glostyti iki energijos (baterijų ar jūsų) išeikvojimo. Vibraciją lengva valdyti, tiesiog sukant vibratoriaus, į kurį įdėtos baterijos, dugną. Vibratorius yra 100% atsparus vandeniui - vonia, dušas ar karšta vonia jūsų abiejų laukia! 

Parametrai
Išmatavimai: bendras ilgis 21 cm, ištraukiamas ilgis 13 cm, skersmuo 5,6 cm
Spalva: smėlio spalvos
Medžiaga (be ftalatų): TPR (termoplastinė guma), ABS (plastikas), PVC
Baterija: 2x AA (neįskaičiuota)
Gamintojas: Pipedream (JAV)

Specifikacija

Plotis 5,6 cm
Ilgis 21 cm
Sertifikatai CE
Gamintojas Pipedream (USA)

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės