Strap On 

Rodoma 33 - 48 iš 77 dalykų
Strap On

Strap-on

Seksas su žaisliukais bus malonesnis ir tuo pačiu padės patirti dar daugiau nuotykių, kurie išlaisvins tiek Jūsų kūną, tiek sielą. O kad žaidimai būtų kuo aistringesni – išbandykite Strap-on galimybę, kuri itin įvairi, tad kiekvienas ir kiekviena ras jam/jai labiausiai tinkamą žaidimo priemonę. Tai malonumai tiems, kurie neturi jokių ribų.

Rinkitės tinkamiausią Strap-on galimybę

 Strap-on atitinka kiekvieno poreikius, kadangi asortimentas – itin platus. Įvairių spalvų, šveičiantys, vibruojantys, o gal paprasti, skirti dirbtiniam peniui įstatyti – kiekvieno fantazijai ir kiekvieno malonumams, kurie gali niekada nesibaigti. Išlaisvinti savo seksualumą galite su žaisliukais, kurie skirti klitoriaus stimuliacijai, ypač daug dėmesio sulaukia dildo rinkiniai, kuriuos galima keisti pagal poreikius, galiausiai, itin plati ne tik spalvų, tačiau ir dydžių, tekstūrų gausa leis Jums savo fantazijas paversti realybe.

Strap-on žaidimai – visoms poroms

Šis sekso žaisliukas puikiai tinka ir homoseksualioms, ir heteroseksualioms poroms, žinoma, grupinio sekso metu, tad kiekvienam, kuris nori patirti daugiau neatrastų potyrių. Jeigu ieškote kažko neįprasto – siūlome klasikinio tipo „kelnaites“ į kurias įstatomas dildo, falo imitatorius, kuris gali atrodyti kaip tikras penis. Tai yra pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, kadangi dydžiai – universalūs, o panaudojimo galimybės kinta priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Ne tik žaidimams, tačiau ir seksualumui

Unikalūs Strap-on akis traukia ne tik savo funkcionalumu, tačiau taip pat ir išvaizda, kuri atrodo seksualiai. Vyrai juos dažniausiai dėvi vienus, moterys – derina su skoningais liemenukais, ilgomis kojinėmis ir gundančiu žvilgsniu. Mūsų siūloma produkcija – pačios geriausios kokybės, tad ilgai tarnaus, net ir labai aktyvaus sekso metu – išlaikys savo patvarumą. Po sekso, žinoma, kaip ir visus kitus žaisliukus, rekomenduojame išplauti su specialiomis priemonėmis.

Strap On internetu pigiau!

Jeigu Jums reikalingi sekso žaisliukai – esate ten, kur ir turite būti. Mūsų pasiūla – itin plati, įvairi, o kainos – ko gero žemiausios visoje Lietuvoje. Žymiausi Strap On prekiniai ženklai, tokie kaip Fetish, Pipedream Dillio, Harness Atraction, Mr Intense, Realistixxx, King Cock, Festish Fantasy, CalExotics jūsų pasirinkimui. Kadangi nuolatos siūlome nuolaidas, esame tikri, kad rasite tai, ko Jums reikia, tačiau geriausiomis kainomis. Tegul seksas būna kasdienis Jūsų palydovas, žinoma, tik aistringas, malonus ir tuo pačiu neatsiejamas nuo drąsių bandymų patirti vis daugiau.

Daugiau