V-Activ Man Pure Power caps

Rekomendacijos: 16
20.99 su PVM

Apie prekę

V-Activ Man Pure Power maisto papildas vyrams. Visi žino, kaip svarbu yra sugebėjimas pasiekti visišką pilną erekciją. Tačiau nuolatinis skubėjimas, stresas, darbas, kartais ir amžius dažnai neleidžia mėgautis pilnaverčiu lytiniu gyvenimu. Dažnai tai sukelia kompleksus vyrams, kurie jaučiasi neatlaikę iššūkio, taip pat gali turėti įtakos moterų, manančių, kad jos nebėra patrauklios savo partneriui, gerovei. Šioje situacijoje naudokite patikrintą priemonę, kuri padės visiškai išspręsti jūsų problemą.

V-ACTIV FOR MEN - populiarus vyriškas papildas erekcijai, bei puikiai vyro savijautai užtikrinti. Šie vitaminai vyrams gali veiksmingai skatinti erekciją ir pailginti lytinį aktą. Jis yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių ingredientų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, išgerkite vieną kapsulę valandą prieš lytinį aktą.

Vienas iš papildo ingredientų yra Johimba lekarska (Corynanthe yohimbe). Ši žolelė daugelį metų buvo naudojama norint padidinti malonumą sekso metu. Yohimbe tapo labai populiarus dėl jo sugebėjimo padidinti lytinį potraukį ir kraujo tiekimą į lytinius organus. Aukštas yohimbino veiksmingumas gydant psichogeninę erekcijos disfunkciją buvo patvirtintas daugelyje mokslinių tyrimų. Organinės erekcijos disfunkcijos tyrimai parodė tik ribotą pagerėjimą po yohimbino vartojimo, daugiausia pacientams, sergantiems lengva erekcijos disfunkcija. Be to, yohimbinas yra veiksmingas gydant vyrų orgazmo sutrikimus. Sekantis ingridientas yra „Damiana Herb“ prisideda prie optimalios protinės veiklos, palaiko psichinę būklę esant stresui ir nervinei įtampai, prisideda prie gero seksualinio potraukio ir prisideda prie fizinės ir psichinės gerovės atsigavimo. Tai padeda fiziniam ir psichiniam imunitetui, padeda palaikyti gerus seksualinius santykius.

Laikymas: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, taipogi atokiau nuo šviesos, sausoje ir vėsioje vietoje.

Naudojimas: Viena kapsulė valandą prieš lytinį aktą. Nekramtykite kapsulių, gerkite pakankamai skysčio. Paros dozė yra ne daugiau kaip 2 kapsulės.

Nevartokite kartu su alkoholiu ar kofeinu!

Charakteristikos

Prekės ženklasHOT Productions & Vertriebs GmbH Austria
Lubrikantų tipaiMedicininė Johimba, žemės grumstas (Tribulus terrestris), Damian žolė (Turnera diffusa), Guarana (Paullinia cupana), Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), Avena sativa Piper, Black Pepper, Vitaminas B3, magnis (Mg)
Galiojimo laikas2-5 metai
Manufacturer