V-Activ Man Penis Power Spray

Rekomendacijos: 3
16.99 su PVM

Apie prekę

HOT V-Activ Man Penis Power Spray - yra aukštos kokybės purškiklis, skatinantis gausesnį kraujo pritekėjimą į varpą, užtikrinantis tvirtesnę ir ilgiau išliekančią erekciją! Jei jums iškilo problemų dėl erekcijos ar tiesiog norite patobulinti tai, ką jau turite, tuomet „V-Activ“ yra kaip tik jums. Natūralūs ingredientai, sustangrins jūsų "darugužį", pagerins kraujotaką lytinių organų srityje. papurškus ant varpos galvutės, tikėtina, kad padidės jautrumas, tad juūsų orgazmas gali būti stipresnis nei įprastai.

V-Activ Penis Power Spray naudojimas: tiesiog papurškite ant varpos bei sėklydžių, kad jaustūsi drėgmė. Palaukite maždaug 2–3 minutes, kol purškiklis įsigers į odą, o tada jau mėgaukitės maloniais pojūčiais!

Sudėtis: propileno glikolis, alavijo barbadeniso želė, lauretas-9, vanduo, kampas, pantenolis, kvapiosios medžiagos, polisorbatas 20, sorbitolis, ginkmedžio ekstraktas, butilparabenas, etilo parabenas, izobutilparabenas, metilparabenas, fenoksietanolis, propiloamino, henogenicinoaminas, Linoleico , Linalool, linoleno rūgštis.

Charakteristikos

KvapasBekvapis
Prekės ženklasHOT Productions GmbH Vokietija
Tūris50 ml
PagrindasVanduo
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer Stipri erekcija