Penis & Erect 90 Tabs

Rekomendacijos: 11
34.99 su PVM

Apie prekę

Penis + Erect 90 Tabs - sustiprinkit savo erekciją ir padidinkite apimtis. Dvigubas poveikis vienoje kapsulėje. Penis + Erect maisto papildas vyrams garantuos stangresnę bei ilgesnę erekciją ir padidins jūsų "draugužio" apimtis. Atrinktų ingredientų derinys užtikrina geresnę kraujo tėkmę į vyro lytinius porganus ir erekcinio audinio išplėtimą. Šis papildas taipogi padeda sureguliuoti reikiamą vyriško hormono Testosterono lygį jūsų kraujyje. Šios tabletės vyrams yra absoliučiai saugus, ne gydytojo rekomenduotas būdas suteikti vyrui pasitikėjimo ir ištvermės. Vos po 2-3 savaičių jūs ir jūsų partnerė būsite nustebinti matomais reultatais. Ingredientai - visi augaliniai ir natūralūs, nenaudojami jokie cheminiai elementai.

100% žolelių - 100% natūralus. Natūralių ingredientų, įskaitant vitaminus, mineralus ir baltymus, mišinys, kuris sustiprins jūsų seksualinį gyvenimą.


Kalcis (kaip kalcio karbonatas),
L-argininas, Sibiro ženšenis (eleutherococcus senticosus).
Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides).
Pjūklas Palmetto (Serenoa Repens).
Tribulus Terrestris (Burra Gokhru).
Raguotas ožkos piktžolė (Epimedium Sagittum)
Celiuliozė.
Korskarmeliozės natris.
Magnio stereatas.
Silicio dioksidas.


Kas gali naudoti šį papildą vyrams?

Bet kuris vyras, bet kokio amžiaus.

Ar tai saugu?

Taip, paprasčiausiai todėl, kad šis pappildas yra pagamintas 100% iš žolelių ir augalų ir jame nėra jokių cheminių medžiagų, o tik natūralūs komponentai. Be abejo, kaip ir kitus vitaminus, Penis + Erect vitaminus reikia vartoti atsargiai, ypač jeigu kenčiate nuo didelio kraujo spaudimo.

Ar tikrai veiksmingas?

Pavartoje „Penis & Erect“ papildą vieną ar dvi savaites, pastebėsite tvirtesnę ir ištvermingesnę erekciją. Poveikio iškarto nejusite, nes tai nėra cheminis vaistas ir neturi minėtų produktų šalutinio poveikio, todėl būtent jis ir yra ypatingas.

Dozavimas

Išgerkite 2 kapsules iš karto dienos eigoje užgeriant pilna stikline vandens, arba po 1 kapsulę 3 kartus dienoje (Pusryčiai - priešpiečiai ir pietūs). Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Charakteristikos

Prekės ženklasCobeco Pharma Olandija
Manufacturer