Horny Little Devil

Rekomendacijos: 7
5.99 su PVM

Apie prekę

Horny Little Devil yra seksualinis maisto papildas, skirtas tiek vyrų tiek ir moterų libido skatinimui bei ištvermės didinimui. Šis papildas greitai absorbuojamas, todėl poveikis yra juntamas jau po 40-50 minučių. Subalansuoti natūralūs ingredientai skatina norą mylėtis ir užtikrina maksimalų susijaudinimą bei palaiko lytinių organų optimalią funkciją. Skatinamas gausesnis kraujo pritekėjimas į lytinius organus, o tai lems stipresnius jausmus. Tiek vyrams tiek ir moterims sustiprina orgazmą, tad patirsite didesnį malonumą. Pasirūpinkite, kad visuomet šis papildas būtų kartu su jumis, juk nežinia kada jo prireiks. Horny Little Devil neatsiejamas vakarėlių komponentas.

Vartojimas: 1 kapsulę reikia išgeri 45 minutes prieš norimą efektą. Negerkite daugiau kaip 2 kapsules per 24 valandas. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Užgerkite gausiu vandens kiekiu. Poveikis juntamas iki 12 valandų.

Charakteristikos

SudėtisL-Arginine HCL: 125mg.; Magnesium Oxide; 37.5mg.; Ascorbic Acid: 50mg.; Maca 10:1 Extract: 500mg.; Ginseng Root: 250mg.; Saw Palmetto: 800 mg.; Fenugreek: 50mg.; L-Selenomethionine; Calcium Pantothenate B5: 6mg.; Zinc Oxide 5mg; Vitamin B12
Manufacturer