Gold Max Daily 60

Rekomendacijos: 8
25.99 su PVM

Apie prekę

Gold Max Daily 60 - kasdieninis maisto papildas vyrams, palaiko optimalią seksualinę sveikatą bei užtikrina sklandų lytinės funkcijos darbą. Reguliariai vartojant po 2 kapsules per parą su „GoldMax Blue Daily“, bus galima padidinti ir palaikyti vyro norą mylėtis (libido) tuo pačiu sustiprinti visų lytinių funkcijų darbą. Šie vitaminai vyrams taipogi skatina kokybiškos spermos gamybą, padidina testosterono lygį vyrų kraujyje. Tegul jūsų lytinės funkcijos darba veikia be priekaištų kaip šveicariškas laikrodis. Naudojant Gold Max Daily vitaminus vyrams jūsų erekcija taps tvirtesnė ir išsilaikys ilgesnį laiko tarpą. Taipogi pajausite, kad jūsų bendra savijauta taps geresnė.

Kuo skiriasi „Gold Max Daily Blue“ ir „Gold Max“?

Tiek „Gold Max“, tiek „Gold Max Daily Blue“ gali būti naudojami norint padidinti libido ir užtikrinti stipresnę ir ilgalaikę erekciją. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad jie buvo iš skirtingų ingredientų, todėl jie naudojami skirtingai. Kaip rodo pavadinimas, „Gold Max Daily Blue“ yra skirtas naudoti kasdien, o „Gold Max“ yra skirtas naudoti tik prieš pat lytinį aktą. Dėl maksimalaus efekto galite naudoti abu papildus vienu metu.

Gold Max Daily vartojimas: gerkite po 2 kapsules kiekvieną dieną, kad visada būtumėte pasiruošę.
Galingas 450 mg natūralių žolelių bei vitaminų derinys leis jums, bet kuriuo metu būti užtikrintam savimi. Visame pasaulyje gerai žinomas bei vertinamas prekės ženklas.

Pakuotėje rasite 60 kapsulių. (1 mėnesio kursas)

Charakteristikos

Prekės ženklasJDS Anglija
SudėtisL-Arginine HCL 125mg; Magnesium Oxide 62.5mg; Vitamin C 50mg; Maca Extract 25mg; Ginseng Root Extract 20mg; Saw Palmetto 4:1 Extract 20mg; Fenugreek Extract 12.5mg; L-Selenomethionine 11mg; Calcium Pantothenate 6.6mg; Zinc 6.25mg; Vitamin B12 5µg.
Manufacturer