GMax Power Caps

Rekomendacijos: 7
6.49 su PVM

Apie prekę

GMax Power Caps maisto papildas vyrams ieškantiems tvirtos ir ilgalaikės erekcijos. Jeigu siekiatė ištvermės bei norite patenkinti savo partnerį taip, kaip niekad anksčiau, tada „GMAX Power“ kapsulės yra kaip tik jums. Sustiprinkitę norą mylėtis (libido), seksualinę jėgą, ištvermę ir efektyvumą. Šioje unikalioje kapsulėje yra ingredientų, tokių kaip ženšenis ir damiana, kurie teigiamai veikia lytinę funkciją.

Kodėl turėčiau naudoti „GMAX Power Capsules“?
Su amžiumi daugeliui vyrų dingta noras mylėtis, dėl to erekcija būna prastesnė, o tai labai blogai atsiliepia jūsų lytiniam gyvenimui. Aktyvūs bei naturalūs ingreientai išspres visas problemas susijusias su erekcija ar libido stoka. Šaunu tai, kad rezultatai gali trukti iki 36 valandų, todėl šios erekcijai sustiprinti sukurtos kapsulės vyrams puikiai tinka ir ilgesniam savaitgaliui. 

GMAXX vartojimas:  45 minutes prieš lytinį aktą išgerkite 1 kapsulę ir užgerkite pakankamu kiekiu vandens. Maisto papildas skirtas skirtas tik suaugusiems vyrams kurie turi problemų su erekcija ar potencija.

450 mg. sudėtis:

„Panax“ ženšenis: 88 mg
„Gingko Biloba“: 86mg
Cinnamomum Zeylanicum: 70 mg
„Turnera Diffusa“: 68mg
„Codonopsis Pilosula“: 57mg
„Ligusticum Chuanxiong“: 50 mg
Angelica Archangelica: 22mg
Glicirizos „Glabra“: 9mg

Charakteristikos

Prekės ženklasUnited Kingdom
SudėtisCinnamomum zeylanicum 70mg, Codonopsis Pilosula 57mg, Angelica Archangelica 22mg, Panax Ginseng 10% 88mg, Poria Cocus Mushroom 58mg, Ligusticum Root 50mg, Glycyrrhiza Glabra 9mg. Total 450mg.
Manufacturer Stipri erekcija