Andropharma Penis

Rekomendacijos: 7
24.99 su PVM

Apie prekę

Andropharma Penis vitaminai vyrams - pristato augalinės ir maistines kilmės varpos kapsules, kurios sustiprina erekciją ir skatiną lytinį potraukį. Dėl senėjimo proceso daugelis žmonių patiria libido praradimą. Siekdama padidinti testosterono lygį, „Andropharma“ pagamino anti-senėjimo formulę, gautą iš Tribulus terrestris. To pasekmė - stipresnis lytinis potraukis, nes testosterono lygis vyrų kraujyje yra pagrindinis varyklis palaikantis optimalią lytinių organų funkciją. Dėl visų šių prašymų „Andropharma“ specialistai sukūrė „Andropharma Penis“ trečiosios kartos varpos piliulę, kuri skatina vyrų libido, ilgesnes bei tvirtesnes erekcijas su didesne seksualine jėga ir stimuliuodama testosterono gamybą. Jeigu jaučiatės be energijos, dingo notras mylėtis, bloga nuotaika, tai šios kapsulės išspres šias problemas.

Andropharma Penis sudėtis:

Tribulus terrestris yra žolė, senovės laikais žinoma dėl savo afrodiziakinio poveikio. Jis šimtmečius buvo naudojamas tradicinėje medicinoje Europoje ir Azijoje kaip seksualinės energijos ir potraukio stimuliatorius, taip pat kaip raumenų stipriklis. Daugelis tyrimų rodo, kad jis stimuliuoja testosterono gamybą, būtiną vyrų lytiniam vystymuisi (lytinių organų formavimui) ir seksualumui (lytinio potraukio padidinimui ir spermos gamybai).

Ginkgo biloba buvo naudojama daugiau nei 5000 metų, kai kinai tai jau paskyrė. Per pastaruosius tris dešimtmečius daugybė tyrimų įrodė, kad Ginkgo biloba apsaugo ir gerina daugelį su kraujagyslių sistema susijusių problemų. Ginkgo biloba pagerina lytinių organų kraujotaką, todėl pagerėja erekcijos kokybė, erekcijos galia ir padeda išspręsti erekcijos problemas. Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, 78% vyrų, turinčių impotencijos problemų, po Ginkgo biloba gydymo pastebimai pagerėjo ir neturėjo jokio šalutinio poveikio.

Cinkas yra svarbus žmogaus kūno elementas ir gyvybiškai svarbus daugybėje ląstelių augimo, atstatymo ir atstatymo medžiagų apykaitos procesų, nes jis kaupia baltymus, DNR ir kitus junginius bei veikia kaip kofermentas. Tai pagreitina gijimą ir yra naudinga imuninei sistemai. Tai taip pat labai svarbu prostatos veikimui ir spermos gamybai, taip pat būtina testosterono hormono gamybai ir transformacijai.

Vartojimas:

1 kapsulė į dieną. Pakuotėje 1 mėnesio kursas 30 kapsulių.

Charakteristikos

Prekės ženklasAndromedical S.L. Madrid Spain
SudėtisTribulus terrestris; Ginkgo biloba; Zinc; Vitamin E
Manufacturer