eXXtreme power caps

eXXtreme power caps - maisto papildas vyrams padėsiantis sustiprinti erekciją ir norą mylėtis (libido). Greito poveikio kapsulės sustiprins vyrišką erekciją bei suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis intymiomis akimirkomis.

9.99 €
 

Apie prekę

eXXtreme power caps - maisto papildas vyrams padėsiantis sustiprinti erekciją ir norą mylėtis (libido). Greito poveikio kapsulės sustiprins vyrišką erekciją bei suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis intymiomis akimirkomis. Jei turite nusiskundimų dėl nepilnai sustandėjusios varpos erekcijos metu, tai išgėrus šį maisto papildą vyrams exxtreme power caps, pajausite norą mylėtis ir išvengsite nemalonių erekcijos sutrikimų.

Šis maisto papildas veikia iškart - pakanka vienos tabletės išgerti 1 valandą prieš lytinį aktą.

„Exxtreme Power Caps“ yra skirtos:
- palaikyti erekciją net kelias valandas po naudojimo (esant švelnesnei erekcijos disfunkcijos formai, sustiprintokjas gali veikti ilgiau nei 24 h.);
- atgauti seksualinius sugebėjimus ir spontaniškumą intymiuose santykiuose;
- pratęsti lytinių santykių trukmę;
- greitesnis atsistatymas po kulminacijos, tokiu būdu lytinių santykių metu galite gauti kelis orgazmus vienas po kito;
Reguliarus vartojimas ilgainiui gali padėti pagerinti jūsų seksualinę veiklą.
„Exxtreme Power Caps“ skatina sklandų kraujo tekėjimą į varpą, kad galėtumėte mėgautis greita, ilgalaike ir stipria erekcija.
„Exxtreme Power Caps“ sudėtyje esantis ingredientų kompleksas yra skirtas prisidėti prie stipresnės erekcijos, blokuojant atitinkamus fermentus, kurių dėka jis gali padėti lygiems penio raumenims atsipalaiduoti ir išsiplėsti. Tuomet kraujas į varpą priteka greičiau, o tai sukelia, ilgalaikę potenciją ir ypač greitą erekciją.
Ilgesnį laiką vartojant „Exxtreme Power Caps“, gali padidėti bendras seksualinis pajėgumas, sustiprėti pojūčiai, taigi ir stipresnių orgazmų jausmas.

Vartojimas: 1–2 kapsulės 1 valandą prieš lytinį aktą, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.

Jūsų patogumui šios kapsulės parduodamos:

  • 2 vnt pakuotėse
  • 5 vnt. pakuotėse
  • 10 vnt pakuotėse

Specifikacija

Gamintojas HOT products Vokietija
Sudėtis 51,7% Cardamom Powder, 17, 2% Oat Straw Powder, 5, 2% Guarana Semen Powder (With Caffeine), Filling Agents Microcristalline Cellulose And Calciumcarbonate, Pyridoxin Hydrochloride, Maltodextrine, Cyanocobalamine.

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės