V-XL Instant

V-XL Instant - tai labai greito veikimo maisto papildas erekcijai stiprinti. Šios tabletės yra ypatingos tuom, kad poveikis bei rezultatas bus matomas jau po 5-10 minučių.

12.99 €
 

Apie prekę

V-XL Instant - tai labai greito veikimo maisto papildas erekcijai stiprinti. Šios tabletės yra ypatingos tuom, kad poveikis bei rezultatas bus matomas jau po 5-10 minučių. „V-XL“ erekcijos tabletės buvo pradėtos gaminti 2012 m. - pristatant visiškai naują vyrų seksualinės sveikatos koncepciją, naudojant greito veikimo ABSORBCIJĄ. „V-XL INSTANT“ yra maisto papildas suaugusiems vyrams: dedamas po liežuviu ir yra greitai ištirpinamas, todėl veikliosios medžiagos į kraują patenka ženkliai greičiau, todėl šis vyriškas maisto papildas yra veiksmingesnis už kapsules.

Naudojimo instrukcija: tabletes reikia dėti po liežuviu maždaug prieš dešimt minučių iki lytinio akto. Tai leis piliulėms ištirpti (ir patekti į kraują). Ne daugiau kaip 1 tabletė per 24 valandas. Negalima kramtyti ar nuryti su vandeniu. Neskirtas naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Specifikacija

Sudėtis „Radix Astragali Sinensis“: 48,5 mg; „Cortex Cinnamomi“: 19mg; „Radix“ ženšenis: 16,3 mg; „Turnera Diffusa“: 13,6 mg; „Radix Angelicae“: 11,8 mg; Ananasų ekstraktas: 0,8 mg; Krakmolas: 50,0 mg
Prekės ženklas POWERtabs

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės