Sex-Energetikum 50 +

Vitaminai vyrams kuriems yra sutrikusi lytinė funkcija, bei prarastas libido. Jeigu jūsų erekcija yra nebe tokia stipri ar nebejaučiate lytinio potraukio savo partnerei, tai šis maisto papildas kaip tik jums.

20.99 €
 

Apie prekę

Sex-Energetikum 50+ vitaminai vyrams kuriems yra susilpnėjusi erekcija, arba jei jaučiate sumažėjusi lytinį potraukį savo partnerei. Bėgant metams natūraliai mažėja ir lytinis potraukis, o kur dar stresas ar nuovargis darbe? Visa tai labai įtakoja ir erekcijos kokybę, jos ilgumą, tvirtumą ar bendrą seksualinę savijautą. Atlikdami šį „Sex-energetikum“ gydymą namų sąlygomis, maždaug jau po dvidešimties dienų, pajusite stiprius pokyčius. Sugrįš jūsų seksualinė energija, pajusite jog norite dažniau mylėtis, jūsų erekcija taps tvirtesnė bei ilgesnė. Susigrąžinsite savo vyriškumą bei pasitikėjimą savimi. Jūs ir jūsų partneris gausite žymiai daugiau pasitenkinimo.

Sex-Energetikum 50+ maisto papildas vyrams yra efektyvus, jei jis vartojamas reguliariai kas dieną ir yra vartojamas ne mažiau nei 20 dienų. Išgerkite 3 tabletes per dieną, užgerdami pilna stikline vandens. Taipogi siūlome vartojant papildus naudoti ir SEX-Energetikum kremą. Tai maksimai sustiprins poveikį ir pasieksite maksimalų rezultatą.

Pakuotėje yra 40 kapsulių. 
Perkant mūsų parduotuvėje prekes pristatysime nemokamai. Yra galimybė atsiskaityti atsiimant prekes.

Specifikacija

Galiojimo laikas 1-2 metai
Gamintojas JoyDivison Vokietija
Sudėtis Guaranos ekstraktas, avižų ekstraktas, kofeinas, želatina, moliūgo sėklų ekstraktas, DL-alfa-tokoferilacetatas, geležies gliukonatas, cinko gliukonatas, folio rūgštis, atpalaiduojanti medžiaga, riebalų rūgščių magnio druskos, titano dioksidas.
Prekės ženklas POWERtabs

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės