PeniSex - stimuliuojantis kremas vyrams

Kremas „PeniSex“ vyrams padidina kraujotaką į lytinius organus, taip žymiai padidindamas gyvybingumą, jėgą ir seksualinę ištvermę.

16.99 €
 

Apie prekę

Penisex kremas (atrinkti galingų žolelių ekstraktai) rūpinasi bendra šiuolaikinio vyro sveikata ir savijauta. Teigiamą pokytį pastebėsite beveik iš karto, jūsų partnerė (-is) tikrai įvertins teigiamus pasikeitimus, ypač ilgesnio meilės akto forma. Šis kremas skatina didesnį kraujo pritekėjimą į vyro lytinius organus, dėl to jūsų "draugužis" taps didesnis, ilgiau išlaikys erekciją bei ištvermingumą. Šis tepalas veiksmingiausias, jeigu kartu bus vartojamas ir maisto papildas vyrams Penisex. Vienas kitą papildantys produktai pakeis jūsų lytinio gyvenimo kokybę bei sugrąžins vyriškumą.

ĮSPĖJIMAS: produktas nėra skirtas naudoti su prezervatyvu. Prezervatyvas gali būti naudojamas iki 30 minučių po to, kai produktas visiškai absorbuojamas! Tik išoriniam naudojimui. Jei netoleruojate ar alergiška reakcija į kurį nors iš ingredientų, nedelsdami nutraukite jo vartojimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo aukštos temperatūros.

Specifikacija

Kvapas Bekvapis
Galiojimo laikas 1-2 metai
Sertifikatai CE
Gamintojas JoyDivision EU
Sudėtis Aqua, Cetyldimethicone, Glycerin, Cetearyl Alkohol, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol, Glyceryl Stearate Citrate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cera Alba, Phenoxyethanol, Hexyldecyl Laurate, Xantan Gum, Taurine
Tūris 50 ml
Pagrindas Vanduo
Prekės ženklas Aquaglide

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės