Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel

Vaginos raumenis tonizuojantis kremas.

29.99 €
 

Apie prekę

Shunga Hold Me Tight Vagina Tightening Gel  - pagamintas iš natūralių ingredientų, turi sutraukiančių savybių, šis gelis skirtas moterims, norinčioms sustangrinti makšties raumenis, taip suteikiant tiek sau tiek ir partneriui daugiau malonumo sueities metu. Gelis taip pat padeda išvengti makšties bakterijų ir grybelių infekcijos, pašalinti nemalonų kvapą ir atkurti makštiesnaturalią drėgmę. Dažniausiai moterys šį gelį naudoja po gimdimo, kai yra sunku pasiekti orgazmą. Po gimdimo ar dėl kitų priežasčių, moterys kartais nebegali susijaudinti taip,  kaip ankščiau ir dėl to praranda daug malonių pojūčių. Šis gelis padės išspręsti šiuos nemalonumus sustangrindamas bei sutraukdamas vaginos raumenis. Turėtumėte tiek jūs, tiek ir jūsų partneris jausti daugiau artumo bei trinties.

Užpilkite nedidelę Shunga Hold Me Tight gelio dozę ant pirštų galiukų ir sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite ant makšties vidinių sienelių. Poveikis jau bus juntamas po maždaug 15 minučių.

Sudėtis (INCI): Vanduo / Eau (Aqua), Glicerinas / Glicerinas *, Propanediolis (kukurūzai / Maїs) *, HEC, Alchemille ekstraktas (Herba Alchemillae), Islandijos samanų ekstraktas (Lichen Islandicus), Alum. 

Specifikacija

Galiojimo laikas 1-2 metai
Sertifikatai CE
Gamintojas Shunga Erotic Art. Canada
Sudėtis Vesi (Aqua), Glütseriin *, Propandiool (mais), HEC, Alkemiiliekstrakt (Herba Alchemillao), Islandi samblaekstrakt (Lichen Islandicus), Alum sertifitseeritud mahe.
Tūris 30 ml
Pagrindas Vanduo
Prekės ženklas Shunga

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės