Super Dragon 6000 Delay Spray

Priešlaikinei ejakuliacijai gydyti skirtas purškiklis. Vos keli papurškimai ir jūsų lytini aktas truks žymiai ilgiau. Ankstyva ejakuliacija neproblema jeigu turėsite po ranka Super Dragon 6000

17.99 €
 

Apie prekę

Super Dragon 6000 Delay Spray for men - purškiklis skirtas vyrams kenčiantiems nuo ankstyvos, priešlaikinės ejakuliacijos. Jeigu jūs skundžiatės per greitu sėklos išsiveržimu ir jūsų lytinis aktas trunka labai trumpai, tuomet šis purškiklis padės prailginti jūsų lytinį aktą. Per greitas vyrams sėklos išsiveržimas kankina nemažą dalį vyrų. Kas su tuo susiduria žino kokia tai nemaloni problema. SuperDragon 6000 Delay uždelsėjas padės jums užmiršti "greitukus". Jūsų partnerė bus tikrai patenkinta, kai jūsų lytinio akto trukmė ženkliai pailgės. Veikimo principas toks, kad yra nujautrinama vyro varpos galvutė ir taip yra sumažinamas per didelis jautrumas. To pasekoje jūs susijaudinsite mažiau ir galėsite kontroliuoti lytinio akto trukmę. Ejakuliacijos atititolinančio purškiklio sudėtis yra praturtinta vitaminu E, kad jūsų "draugužio" oda būtų mažiau dirginama bei isliktų glotni bei švelni.

Super Dragon 6000 Delay purškiklio reiktų užpurkšti ant varpos, jei nesate naudoje ankščiau, tai pirmam kartui papurškite 3-4 kartus. Tuomet pagal juntamą poveikį ateityje žinosite ar reikia keletos papurškimų daugiau ar mažiau. Kiekvieno vyro poreikiai yra skirtingi. Purkšti reikia 10 min. prieš lytinį aktą. Jeigu planuojate užsiminėti oraliniu seksu, tai prieš sueitį reikia nuplauti vandeniu. Saugus naudoti kartu su prezervatyvais.

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės