DelayCaps 60 tabs

Delay Caps 60 kapsulių, kurios skirtos vyrams kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos, tai yra nuo per greito sėklos išsiveržimo.

37.99 €
 

Apie prekę

DelayCaps 60 maisto papildas vyrams kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Natūralūs ingredientai leidžia organizme suaktyvinti neurotransmiterį serotoniną. Serotoninas yra būtinas norint kontroliuoti ejakuliaciją arba orgazmą. Tad jei turite bėdų dėl per greito sėklos išsiveržimo bei negalite kontroliuoti/atitolinti ejakuliacijos, siūlome išbandyti Delay Caps kapsules kurios padės susigražinti vyriškumą. Poveikis paprastai pasireiškia 2-osios savaitės pabaigoje, tačiau gali būti jaučiamas ir pirmąją savaitę.

Veikliosios medžiagos:

Amino rūgštis triptofanas reikalingas serotonino gamybai smegenyse. Amino rūgštys yra svarbios jūsų kūnui, nes jos yra baltymų maistinės medžiagos. Pagrindinis „Delaycaps“ komponentas yra L-triptofanas. Tai yra natūrali ir organizmui būdinga amino rūgštis. L-triptofanas suaktyvina serotonino medžiagą, kuri gali padėti išlaikyti jūsų ejakuliacijos kontrolę. Jų vartojimas neturi jokio šalutinio poveikio.

Šalutinis poveikis
Kai kuriais atvejais tai gali sukelti mieguistumą per pirmąsias kelias savaites po kapsulės išgėrimo. Štai kodėl mes taip pat patariame išgerti kapsulę prieš miegą ir nedalyvauti eisme. Mieguistumas trunka tik 1 - 2 valandas. Galite dalyvauti kasdieniniame gyvenime, gerai pailsėję kitą dieną.

Prieš miegą išgerkite 2 kapsules užgerkite dideliu kiekiu vandens.

Tikslinė grupė: Vyrai (nuo 18 metų)
Alergenai: nėra
Pakuotė: puodelis su 60 kapsulių
Turinys: 36 gramai

Specifikacija

Galiojimo laikas 1-2 metai
Gamintojas Olandija
Sudėtis L-Tryptofaan, Microkristallijne Cellulose, Talcum, Magnesiumstearaat

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės