Pjur MED Pro-Long Spray 20 ml Padidinti

Pjur MED Pro-Long Spray 20 ml

Purškiklis skirtas vyrams kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Jei patiriate per greitą sėklos išsiveržimą tai Pjur MED Pro-Long Spray kaip tik jums.

17.99 €
 

Apie prekę

Pjur MED Pro-Long Spray 20 ml - veiklioji šios priemonės medžiaga – tanino rūgštis, gaunama iš ąžuolo žievės, turi sutraukiantį (ilgalaikį stimuliuojantį) poveikį žmogaus organizmui. Kartu su pantenoliu, tanino rūgštis šiam purškikliui suteikianejautros poveikį. Tad naudodami šį purškiklį, pasieksite gerų rezultatų prailgindami lytinį aktą.

Erekcijos disfunkcija yra būsena, kai vyrai susiduria su sunkumais išlaikydami erekciją tam tikrą laiką. Nustebinkite savo partnerę lovoje, prailginę meilės žaidimus. Pjur MED Pro-Long Spray sudėtyje nėra įprastai tokiuose purškikliuose naudojamo anestetiko lidokaino kuris sumažina pojūčius.

Jei kenčiate nuo priešlaikinės ejakuliacijos ir norite užmiršti greitukus, tai šis purškiklis kaip tik jums. Prailginkite lytinio akto trukmę su Pjur MED Pro Long Spray uždelsėju. Vokietijos gamintojo produkcija yra patikrinta dermatologų, tad net ir jautriausią odą turintys bei norintys gali išbandyti.

  • Nejautrą suteikiantis poveikis
  • Ilgesnė, ilgalaikė erekcija
  • Užkerta kelią ankstyvai ejakuliacijai
  • natūrali sudėtis be lidokaino

Naudojimo instrukcija:

2-4 papurškimai ant varpos galvutės prieš lytinį aktą 5-10 minučių.
Norėdami gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame naudoti ejakuliacijos atititolinimo purškiklį, kasdien 4-6 savaites. Po vonios kasdien purškiant 1-2 purškiklius.

  • Nenaudoti ant sudirgintos ar užsikrėtusios odos.
  • Jei atsiranda dirginimas ar diskomfortas, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Vengti patekimo į akis.

Specifikacija

Kvapas Bekvapis
Galiojimo laikas 2-5 metai
Sertifikatai CE
Gamintojas Pjur Group Luxembourg S.A., Germany
Sudėtis Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alcohol denat., Aqua, Panthenol, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf/Twig Extract, Mentha Piperita Oil, Glycerin, Panicum Miliaceum Seed Extract, Tannic Acid, Potassium Sorbate.
Tūris 20 ml
Pagrindas Vanduo
Prekės ženklas Pjur

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės