Penimax 60 tabs vitaminai vyrams

Rekomendacijos: 24
34.99 su PVM

Apie prekę

PENIMAX tabletės yra produktas, kurį teikia LAVETRA - vienas iš geriausių Europos prekių ženklų, teikiantis produktus, skirtus pagerinti seksualinį efektyvumą ir erotinio gyvenimo kokybę. Produkto komponentai pagerina kraujo pritekėjimą į vyro varpą, padidina varpos kaverninių lastelių absorbciją, pagerina kraujo tėkmę ir palaipsniui padidina kempinio audinio dydį. Dėl to padidėja varpos apimtis bei yra užtikrinamas tinkamas nervų sistemos funkcionavimas, įskaitant nervų skaidulas, nuo kurių priklauso erekcija bei jos stiprumas bei ištvermingumas.
Maisto papildas vyrams PENIMAX 60 tabs papildo vyrų racioną L-argininu, kalciu ir augaliniais ingredientais. Kalcis padeda tinkamai funkcionuoti raumenims ir prisideda prie normalios energijos apykaitos. Taipogi sudėtyje esantis augalas "Tribulus terresteris" žinomas kaip pagalbinė priemonė pakelti vyriško hormono (testosterono) kiekį kraujyje, o tai padės kiekvienam vyrui jaustis kupinam energijos ne tik lovoje, bet ir kasdieniniame gyvenime.

  • Palaiko lytinę funkciją bei stipriną ištvermę
  • Pagerina hormonų (testosterono) veiklą
  • Stiprina seksualinę galią (erekciją)
  • Skatina lytinį potraukį.

Vartojimas 2 tabletes per dieną. Gerkite dideliu kiekiu vandens. Neviršikite rekomenduojamos paros dozės 2 kapsulės. Maisto papildas vyrams neturėtų būti naudojamas kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Produkto sudėtyje nėra cukraus - jį gali vartoti diabetikai.

Charakteristikos

Prekės ženklasCobeco Pharma Manufacturing BV. Olandija
SudėtisSiberian ginseng / 400mg; Calcium / 210mg (26% ZDS *); L-arginine / 200mg; Muira puama bark extract / 150mg; Sabal palm / 100mg; Ground Mushroom / 100mg; Tribulus terresteris
Manufacturer Cobeco Pharma