ViaGel for Man stimuliuojantis gelis vyrams Padidinti

ViaGel for Man

Gelis, stimuliuojantis moters makštį ir sustiprinantis orgazmą.

17.99 €
 

Apie prekę

Viagel For Men - tai varpą stimuliuojantis gelis, gerinantis jautrumą ir padedantis geriau įsiskverbti. Po Viagel sėkmės moterų rinkoje (specialiai moterims sukurtas produktas sulaukė didelio pasisekimo), Viagel vyrams taip pat skinasi kelią tarp populiariausių tokio pobūdžio prekių Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Specialūs ingredientai suteikia sensacingus pojūčius (kai kurie vyrai įvardina tai, kaip kutenimą) ir suteikia didžiulį malonumą. Pirmą kartą pabandę, suprasite, kad ir toliau norite naudoti šį gelį.

Kai kurie Viagel For Men komponentai yra naudojami maisto ir farmacijos pramonėse. Tačiau šio gelio gamintojai pirmieji pritaikė juos išoriniam naudojimui, siekdami padidinti seksualinį malonumą.

Stimuliuoja erekciją

Viagel For Men stimuliuoja erekciją. Vietinis anestetinis poveikis, leidžia vyrams lengviau patirti erekciją ir ją daro žymiai stipresne. Šis gelis taip pat gerai veikia praradus lytinį potraukį.

100% saugu naudoti su lateksiniais prezervatyvais.

Viagel For Men tinkamas bet kokio amžiaus vyrams. Na o nemėgstantiems naudoti tabletes, šis produktas – idealus variantas.

Viagel For Men yra “partner friendly” – gamintojų partnerių gaminiams draugiškas produktas, kitaip, nei dauguma tokio pobūdžio prekių, 100 % TINKAMAS naudoti su lateksiniais prezervatyvais.

Naudojimas:

Išspauskite nedidelį kiekį gelio ir pirštais masažuokite į varpą.

Specifikacija

Galiojimo laikas 1-2 metai
Sertifikatai CE
Tūris 30 ml
Pagrindas Vanduo

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės