FIVE maisto papildas vyrams erekcijai Padidinti

Five Fast Acting

„Five“ super greito veikimo erekcijos tabletės vyrams. Maisto papildas, kuris suveiks taip greitai, kaip jūs ir norite! Sustiprink savo erekciją!

12.99 €
 

Apie prekę

FIVE - ypatingai greito veikimo maisto papildas vyrams, norintiems sustiprinti erekcija. 2012 metais sukurtas papildas išpopuliarėjo dėl savo unikalios super greitos įsisavinimo funkcijos. 5 minutės ir jūsų erekcija taps tvirta ir ilgalaikė. Jeigu jums reikia greito poveikio čia ir dabar, ir jei jūs neturite ar neturėjote galimybės išgerti įprastą kapsulę prieš valandą, tai šios FIVE greito veikimo tablėtes jūsų pasirinkimas nr. 1.

FIVE Fast Acting Food Supplement tabletės suveiks žymiai greičiau nei įprastos kapsulės. Tereikia 5-10 minučių prieš lytinį aktą, įsidėtį 1 kapsulę po liežuviu ir iš karto pajausite kaip jūsų "draugužis" bus pasiruošęs ilgiems malonumams.

Five erekcijos tablečių vartojimas: išgerkite ne daugiau kaip 1 tabletę per 24 valandas. Šių tablečių negalima sukramtyti ar nuryti, tiesiog reikia laikyti po liežuviu, kol jos ištirps ir absorbuosis į jūsų kraują.

Specifikacija

Galiojimo laikas 1-2 metai
Sudėtis Radix Astragali Sinensis: 48.5mg; Cortex Cinnamomi: 19mg; Radix Ginseng: 16.3mg; Turnera Diffusa: 13.6mg; Angelica: 11.8mg; Amylum: 50m; Pineapple Extract: .8mg
Prekės ženklas POWERtabs

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės