Icebreaker

Vibratorius kiškutis Icebreaker (ledlaužis) 

45.99 €
 

Apie prekę

Ice Breaker (ledlaužis) vibratorius iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti šaltas, tačiau taip atrodys iki tol kol jo neįjunksite. O įjungus nebenorėsite jo išjungti, nes jis taip užkaitins bei pamalonins, kad lauksite naujo susitikimo su šiuo intymiu žaisliuku. 

Vibratorius turi klitorio stimuliatorių, taip pat turi sukamąjį perlų veleną ir besisukančią galvutę, kuri pasieks visus jūsų jautriausias vietas. Icebreaker vibratoriaus ilgis yra 19 cm, skersmuo 4 cm, o pagamintas jis iš ypatingai minkšto bei prisilietimui malonaus gėlio.

Jei dar nežinojote, kur randasi jūsų žinomas G-taškas, su šiuo intymiu žaisliuku jūs pamatysite, kad yra maža, nelygi malonumų vieta. Kartu su klitoriaus stimuliatoriumi (kiškučiu) ir galingomis vibracijomis „Ice Breaker“ vibratorius nuves jus į gilų ir galingą malonumų jūrą.

Atskiras icebreaker vibratoriaus dalis galima reguliuoti atskirai vienas nuo kitų. Tai reiškia, kad klitoriaus stimuliatorių arba besisukančius karoliukus galite valdyti bei nustatyti, kad tik vibruotų arba masažuotų. Besisukančių karoliukų greitį bei sukamąją pusę galėsite reguliuoti. Vibracijos stiprumą galėsite taipogi reguliuoti pagal savo norus.

„Ice Breaker“ vibratorius yra pagamintas iš minkštos, lanksčios gėlinės želė medžiagos, tad jausmas bus, kad rankose laikote tikrą varpą. Prietaisas veikia su 4 AA baterijomis. Jie nėra įtraukti į vibratoriaus įpakavimą.

  • Nuolat reguliuojama vibracija
  • Besisukantys viršutiniai ir besisukantys perlai
  • Dydis apie 19 cm. Ø apie 4 cm.
  • Pagaminta iš želė medžiagos.
  • Veikia 4 AA tipo baterijose

Medžiaga: PVC
Reikalinga baterija
Akumuliatoriaus tipas: 4x AA baterijos
Vibracijos galia: ypač stiprios vibracijos
Valdymas: mygtukas
Vibracija: daugiapakopė
Atsparus vandeniui: Taip
Lankstus: Taip
Spalva: mėlyna
Maitinimas: Baterijos
Triukšmo lygis: normalus
Ilgis: 24,00 cm
Įsiskverbimo gylis: 14.00 cm
Minimalus skersmuo: 3,50 cm
Didžiausias skersmuo: 4,00 cm

Specifikacija

Sertifikatai CE
Gamintojas You2Toys Germany
Prekės ženklas You2Toys

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės