Erecta Vit Erection Stimulator

Rekomendacijos: 16
9.39 su PVM

Apie prekę

ErectaVit Erection Stimulator - greito veikimo maisto papildas vyrams kenčiantiems dėl erekcijos bei potencijos problemų. Erekcijos kapsulės yra gaminamos iš vitaminų, žolelių, aminorūgščių ir daugybės natūralių medžiagų. Tinkamai ir atsakingai vartojant, jos stimuliuoja kraujo pritekėjimą į varpos erekcijos audinius. Vos dvi kapsules per dieną padės patirti geresnę erekciją bei ilgesnį laiką naudojant vyro varpa tampa storesnė. Naudojant ErectaVit maisto papildą vyrams bus reguliuojamas vyriško hormono lygis kraujyje, tad pajusite lytin potraukį jei ji buvo dingęs dėl tam tikrų priežasčių. Taipogi pagerės bendra savijauta bei jausitės energingesni.

ErectaVit naudojimas: išgerkite 1 arba 2 kapsules maždaug 1 valandą prieš lytinį aktą. Patartina pradėti nuo 1 kapsulės, kadangi vieniems pilnai užteks vienos kapsulės, o kitiems prireiks ir dviejų. Tai priklauso kokioje stadijoje yra jūsų erekcijos disfunkcija ar šiaip nuovargio lygis. Nevartokite daugiau kaip 2 kapsules per 24 valandas. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Atsargiai: „ErectaVit“ nerekomenduojama vartoti žmonėms, turintiems širdies ar kraujagyslių problemų, aukštą kraujospūdį ir atvejams, kai jautrumas ingredientams yra per didelis.

Charakteristikos

Prekės ženklasHaerbalcare Olandija
SudėtisL-arginine; Tribulus Terrestris extract, Schizandra berry extract, Lepidium Meyenii extract, Vitamin B3 (niacin), NE, Vitamins B6 (pyridoxine Hcl).
Galiojimo laikas1-2 metai
Manufacturer