Durex prezervatyvai 

Rodoma 33 - 48 iš 76 dalykų

Durex prezervatyvai patys garsiausi ir populiariausi prezervatyvai visame pasaulyje. Prezervatyvai buvo pradėti gaminti dar 1992 metais ir nuo to laiko sumušė visus perkamumo rekordus. Kompanija prezervatyvų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas ir ypatingai daug dėmesio skiria prezervatyvų testavimui. Durex garsėja savo aukštais kokybės standartais – jei vienas mėginys nepraeina testų, visa prezervatyvų partija nepatenka į rinką. Durex kompanijai svarbu ne tik saugumas, bet ir abipusis malonumas.

Kuo ypatingi „Durex“ prezervatyvai?

Durex sargiai gaminami iš itin plono ir tvirto latekso, todėl nesumažėja stimuliacija ir malonumas. Visi prezervatyvai gaminami iš aukščiausios kokybės kaučiuko latekso gumos, kad neturėtų nemalonaus kvapo ir būtų ypatingai tvirti ir saugūs. Be to, Durex prezervatyvų linija yra sukūrusi prezervatyvų liniją vyrams, kuriems svarbus ir moters orgazmas. Šie prezervatyvai durex prilėtina ejakuliaciją ir labiau stimuliuoja partnerę. Prezervatyvai Durex internetu yra puikus pasirinkimas, lyginant kainą su prekybos centrais ar vaistinėmis. Pirkimas Prezervatyvai.com parduotuvėje yra pigesnis ir praktiškesnis pasirinkimas, nes Durex sargių kaina yra patrauklesnė jūsų piniginei, siūlomas didesnis prezervatyvų asortimentas ir garantuojamas visiškas konfidencialumas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Durex prezervatyvai pigiau kainuoja, tačiau yra originalūs ir patikimi, juos gauname tiesiogiai iš gamintojo, todėl savo klientams galime pasiūlyti geresnes kainas, platų asortimentą ir įvairius prezervatyvų rinkinius, kurie padės išmėginti skirtingų rūšių prezervatyvus. Pigūs Durex prezervatyvai – malonumas ir kūnui, ir piniginei.

Kokie „Durex“ produktai yra populiariausi?

Ko gero pats populiariausias prezervatyvas yra Durex Elite. Šis prezervatyvas buvo sukurtas pačioje Durex prekinio ženklo atsiradimo pradžioje. Standartinio dydžio sargis yra anatominės formos, todėl puikiai tinka didžiajai daugumai vyrų. Dar iš populiaresnių rūšių būtų šie: Durex Pleasuremax, Durex Performa, Durex Intense, Durex Real Feel ir Durex Extra Safe prezervatyvai.

Plačiausias Durex prezervatyvų pasirinkimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse Prezervatyvai.com internetinėje parduotuvėje!

Daugiau