Durex Real Feel 16 vnt. Padidinti

Durex Real Feel 16 vnt.

Durex Real Feel prezervatyvai yra pagaminti iš "Poliizopreno"techniškai pažangios, ne latekso medžiagos, kuri yra klinikinių tyrimų patvirtinta, kad suteikia didesnį pojūtį.  

13.49 €
 

Apie prekę

Jei jums patinka tas puikus jausmas kai nejaučiate, kad dėvite prezervatyvą ir atrodytų lyg jūsų oda liečiasi su partnerio oda, tuomet tapsite priklausomas nuo Durex Real Feel prezervatyvų. Jie yra pagaminti iš "Poliizopreno" techniškai pažangios, ne latekso medžiagos, kuri yra klinikinių tyrimų patvirtinta, kad suteikia didesnį pojūtį. Palyginkite intymius santykius su prezervatyvu ir jei mylėtumėtės be prezervatyvo. Kurį būdą pasirinksite? Dabar galite jaustis lyg nieko nedėvėtumėte ir vis tiek būsite apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, ar kitų lytiniu keliu plintančių lygų. Durex Real Feel prezervatyvai pigiau kainuos, jei pirksite juos pas mus, nes visas originalias prekes perkame tiesiai iš gamintojo dideliais kiekiais, todėl galime pasiūlyti žemiausias kainas, lyginant su vaistinėmis ar sekso prekių parduotuvėmis. Pasiūlysime patogų ir greitą pristatymą bei užtikrinsime jūsų konfidencialumą. Pigūs Durex Real Feel prezervatyvai internetu – saugiems lytiniams santykiams be pasekmių.

Atminkite, kad nė vienas kontracepcijos metodas negali suteikti 100% apsaugos nuo nėštumo, ŽIV ar lytiniu keliu plintančių infekcijų. Naudokite prezervatyvą tik vieną kartą. Būkite atsargūs užsiiminėdami oraliniu bei analiniu seksu!

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti nereklaminėse pakuotėse.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija

Pagal dydį Standartiniai
Pagal rūšį Be latekso
Storis 0,04 mm
Plotis 56 mm
Ilgis 205 mm
Pagaminta iš Poliizopreno (kitaip Sensopreno)
Kvapas Bekvapiai
Galiojimo laikas 2-5 metai
Patikrinti Elektroniškai, 100%
Sertifikatai CE, ISO 4074
Gamintojas Reckitt Benckiser
Prekės ženklas Durex

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės