Durex Pleasure Me 12 vnt. Padidinti

Durex Pleasure Me 12 vnt.

Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - stimuliuojantys prezervatyvai kurių prezervatyvo išorėje yra išdėstyti taškeliai bei bangelės. Nelygumai papildomai stimuliuoja moters jautrias vietas ir dėl to moteris greičiau susijaudina bei patiria daugiau malonių pojūčių.

7.99 €
 

Apie prekę

Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - stimuliuojantys prezervatyvai kurių prezervatyvo išorėje yra išdėstyti taškeliai bei bangelės. Nelygumai papildomai stimuliuoja moters jautrias vietas ir dėl to moteris greičiau susijaudina bei patiria daugiau malonių pojūčių. Jei norite savo partnerei palikti įspūdį, tuomet rinkitės Durex Pleasure Me prezervatyvus. Specialiai išdėstytos prezervatyvo paviršiuje esančios briaunos dedamos į prezervatyvo apačią, kad būtų sukuriama klitoriaus stimuliacija. Kaip ir dauguma kitų „Durex“ prezervatyvų, taip ir šis yra suteptas švelniu, ne spermicidiniu lubrikantu, prezervatyvo gale turi rezervuarą spermai ir yra pagamintas iš hipo alergiškos natūralios gumos latekso.  Durex Pleasure Me sargiai dar kitaip vadinami Pleasuremax prezervatyvais. 

Pigūs Durex Pleasure Me prezervatyvai internetu – tai labai greitas ir patogus pristatymas iki pat namų durų arba į jūsų pasirinktą paštomatą. Konfidencialumas ir puikus kainos bei kokybės santykis.

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti reklaminėse pakuotėse.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija

Pagal dydį Standartiniai
Pagal rūšį Stimuliuojantys
Storis 0,07 mm
Plotis 56 mm
Ilgis 205 mm
Pagaminta iš Latekso
Galiojimo laikas 2-5 metai
Patikrinti Elektroniškai, 100%
Sertifikatai CE, ISO 4074
Gamintojas Reckitt Benckiser
Prekės ženklas Durex

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės