Durex Extended Pleasure 12 vnt

Durex Etended Pleasure (Performa) prezervatyvai specialiai sukurti taip, kad atitolintų ejakuliaciją. Jeigu turite bėdų su per greitu sėklos išsiveržimu, tai šie prezervatyvai kaip tik tai ko ieškojote. 

8.99 €
 

Apie prekę

Durex Etended Pleasure (Performa) prezervatyvai specialiai sukurti taip, kad atitolintų ejakuliaciją. Jeigu turite bėdų su per greitu sėklos išsiveržimu, tai šie prezervatyvai kaip tik tai ko ieškojote. Šie prezervatyvai iš vidaus sutepti specialiu lubrikantu, kurio sudėtyje yra benzokaino 5% kas padės jums prailginti bei atitolinti kulminaciją. Durex Extended Pleasure yra naujas sargių pavadinimas, nes ankščiau jie vadinosi Durex Performa. Pavadinimai skirtingi o poveikis tas pats! Užmirškite greitukus ir nustebinkite savo partnerę.

Durex Performa prezervatyvų lubrikantas gali sukelti bėrimą, dirginimą, deginimą ar niežėjimą. Saugokite, kad jo nepatektų į burną ar į akis ir po naudojimo nuplaukite. Jei pasireiškia dirginimas, nustokite vartoti Durex Performa. Nenaudokite šių prezervatyvų, jei jūs ar jūsų partneris turi uždegimą ar pažeistą odą. Priešlaikinė ejakuliacija yra dažna vyrų problema, dėl kuri gali kilti dėl daugybės priežasčių, todėl jei šie prezervatyvai nepadeda, verta pasitarti su gydytoju ar psichologu.

Nė vienas kontracepcijos metodas negali suteikti 100% apsaugos nuo nėštumo, ŽIV ar lytiniu keliu plintančių infekcijų. Naudokite prezervatyvą tik vieną kartą. Būkite atsargūs užsiiminėdami oraliniu bei analiniu seksu!

Papildoma informacija:

  • Prezervatyvai yra originalūs, supakuoti nereklaminėse pakuotėse.
  • Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne didesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.
  • Naudokite tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus arba pritaikytus prezervatyvams. 
  • Prezervatyvų naudojimo instrukcija.

Specifikacija

Pagal dydį Standartiniai
Pagal rūšį Uždelsiantys
Plotis 63-52-56 mm (galvutė - vidurys – pagrindas)
Ilgis 205 mm
Pagaminta iš Latekso
Spalva Skaidrūs
Kvapas Bekvapis
Galiojimo laikas 2-5 metai
Patikrinti Elektroniškai, 100%
Sertifikatai CE, ISO 4074
Gamintojas Reckitt Benckiser. Anglija
Prekės ženklas Durex

Komentarai


Rašyti komentarą
Panašios prekės