I. Bendrosios nuostatos

1. Šios Pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės”) reglamentuoja Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”, „Jūs“) ir Pardavėjo (toliau – „Pardavėjas“, “Mes” arba „Mus“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, įsigyjant prekes Prezervatyvai.com elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Parduotuvėje”).
2. Pirkėjas, registruodamasis Parduotuvėje ar įsigydamas prekes, privalo patvirtinti, kad susipažino su Parduotuvės taisyklėmis uždėdamas varnelę prie paslaugų teikimo sąlygų.
3. Pirkėjas, nesutinkantis bent su viena Taisyklių dalimi, neturi teisės registruotis Parduotuvės duomenų bazėje arba pateikti užsakymo.
4. Pardavėjas pasilieka teisę keisti Parduotuvės taisykles. Užsiregistravusiems klientams suteikiama galimybė susipažinti su šiomis taisyklėmis kaskart prieš atliekant užsakymą.
5. Parduotuvė neatsako už Pirkėjų patirtą bet kokią žalą, kai ji atsiranda Pirkėjui nesilaikant Parduotuvės Taisyklių.

II. Privatumo politika

1. Parduotuvė naudoja jūsų pateiktą informaciją tik užsakymo vykdymui ir ja nesidalina su trečiosiomis šalimis, nebent ši informacija reikalinga atlikti apmokėjimą naudojantis trečiosios šalies paslaugomis arba LR teisės aktais numatytais atvejais.
2. Užsiregistruodami Parduotuvėje jūs sutinkate gauti Parduotuvės informacinius laiškus registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu. Norėdami atsisakyti informacinių laiškų, tai galite padaryti kiekviename laiške nurodytu būdu.
3. Pirkėjas, pateikdamas informaciją, reikalingą užsakymo įvykdymui, patvirtina, kad ji teisinga. Parduotuvė neatsako už Pirkėjų patirtą bet kokią žalą, kai ji atsiranda Pirkėjui pateikus neteisingus duomenis, reikalingus užsakymo įvykdymui.
4. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis trečiosioms šalims, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

III. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas

1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai jūs elektroninėje parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą” ir apmokate užsakymą. Jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais pinigais (tuo atveju kai prekės pristatomos kurjeriu ar išperkamuoju paštu), sutartis įsigalioja iš karto po užsakymo pateikimo.
2. Užsakymas, kuris reikalauja išankstinio apmokėjimo, pradedamas vykdyti tik po to, kai pinigai įskaitomi į Pardavėjo banko sąskaitą.
3. Klientas, užsisakęs prekes, kurios pristatomos kurjeriu ar išperkamuoju paštu, kuomet atsiskaitoma grynais pinigais kurjeriui ar pašto perlaida, gavimo momentu be priežasties atsisakęs priimti siuntą, gali būti pareikalautas padengti visas su siuntos pristatymu susijusias išlaidas bei kitus paritus nuostolius, jei tokių yra.

IV. Apmokėjimas

1. Apmokėjimą galima atlikti:

  • Banko pavedimu į pardavėjo nurodytą sąskaitą;
  • Atsiskaityti Paysera teikiamomis atsiskaitymo galimybėmis
  • Atsiskaityti grynais pinigais atsiimant prekes iš pardavėjo ar kurjerio.
  • Grynųjų priėmimas per kurjerį ar siuntimas išperkamuoju paštu papildomai apmokestinamas.

2. Atsiskaitymui reikalinga informacija klientui pateikiama užsakymo patvirtinimo lange bei išsiunčiama registracijos metu nurodytu el. pašto adresu.

V. Užsakymo anuliavimas

1. Užsakymą galima anuliuoti bet kuriuo metu, jeigu už prekes nėra atsiskaityta.
2. Užsakymą galima anuliuoti per 24 val. nuo užsakymo apmokėjimo, jei prekės nėra išsiųstos.
3. Negavusi apmokėjimo per 2 darbo dienas, parduotuvė pasilieka teisę nevykdyti užsakymo, rezervuotas prekes panaudoti kitų užsakymų formavimui.
4. Užsakymo anuliavimas vykdomas informuojant Pardavėją el. paštu ar telefonu.

VI. Užsakymo įvykdymas ir pristatymas

1. Prekių paruošimas ir išsiuntimas įvykdomas nuo 1 iki 5 darbo dienų. Jeigu užsakymo įvykdymo laikotarpis viršija 3 darbo dienas, Pardavėjas įsipareigoja apie tai pranešti Pirkėjui registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu.
2. Prekės pristatomos kliento pasirinktu būdu ir pristatomos pagal paslaugų tiekėjo nurodomos oficialius terminus.

VI. Grąžinimas

1. Klientas turi teisę per 7 dienas nuo užsakymo gavimo grąžinti prekes, kurių originali pakuotė nėra pažeista, kai:

  • pirkėjas gavo ne tai, ką užsisakė.
  • gauta brokuota prekė (pažeidimai atsiradę gamybos metu).
  • pirkėjas persigalvoja ir nebenori užsisakytos prekės.

2. Grąžinamos prekės turi būti supakuotos toje pačioje arba panašioje pakuotėje, kurioje Pirkėjas gavo prekes. Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti grąžinama Pardavėjo išrašyta sąskaita faktūra.
3. Parduotuvė nėra atsakinga už grąžinimo išlaidas, nebent grąžinama dėl mūsų klaidos ar gamybinio broko.

VII. Mūsų įsipareigojimai

1. Pristatyti jūsų užsakytas prekes, jūsų nurodytu adresu per Taisyklėse nustatytą pristatymo laikotarpį.
2. Už grąžintus produktus atsiskaityti per 14 darbo dienų nuo produkto gavimo, nebent su klientu sutarta kitaip.

VIII. Apsikeitimas informacija

1. Visa informacija Pirkėjui siunčiama elektroniniu paštu, nurodytu registracijos metu.
2. Visą informaciją dėl produktų grąžinimo turi pateikti elektroniniu paštu info@prezervatyvai.com, net jeigu dėl grąžinimo detalių buvo tartasi telefonu.

IX. Baigiamosios nuostatos:

1. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.
2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Prezervatyvai.com