Prekių prezervatyvų pristatymas.

Užsakymai priimami 7 dienas per savaitę ir įvykdomi per 1-3 darbo dienas. 

Konfidencialumas:

Prekes siunčiame saugiose pakuotėse, kad prekės būtų apsaugotos nuo pažeidimų, o siuntėjo informacijoje nurodome tik įmonės pavadinimą ir adresą (UAB Deimisa), kad būtų užtikrintas pirkėjo konfidencialumas.

Prekės pristatomos:

  • "Omniva" terminalais:

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas (įskaitant šeštadienius) ir saugomos 7 dienas. Pristatymo kaina tik 0,85 euro. Jeigu prekių krepšelis viršys 17 eurų ribą, prekes pristatysime nemokamai!

  • AB Lietuvos paštu:

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiekų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu prioritetiniu paštu ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams per 24 val. yra išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas. Siunčiant prekes registruotu paštu negarantuojame, kad jos bus užneštos į namus, dažniausiai jas tenka atsiimti pašto skyriuje, bet tai priklauso nuo kiekvieno pašto skyriaus individualiai. Pristatymo kaina 1,39 euro. Tačiau jei užsisakysite prekių daugiau nei už 17 eurų, tuomet prekes išsiūsim NEMOKAMAI!

DĖMESIO! Nenorintiems, kad užsakymas nebūtų užneštas į namus, galime išsiųsti siuntą "IKI Pareikalavimo" Tuomet siuntą privalėsite atsiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Siunčiant "Iki pareikalavimo", paštas nepristato informacinio lapelio apie atėjusį siuntinį, tad turite nueiti į pašą su asmens dokumentu ir nurodyti, kad laukiat siuntos "iki pareikalavimo".

  •  "Omniva" kurjeriu:

Pageidaujantiems siuntinį gauti kiek įmanoma greičiau rekomenduojame naudotis mūsų partnerio "OMNIVA" teikiamomis kurjerio paslaugomis - savo užsakytas prekes Lietuvoje  gaukite jau kitą darbo dieną nuo užsakymo išsiuntimo. Pristatymo kaina 2.49 euro.

  • "LP Express" terminalais:

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas (įskaitant šeštadienius) ir saugomos 3 dienas. Pristatymo kaina 1.69 euro. 

  • Tarptautiniu oro paštu - 3,49 € (Siuntinys bus pristatytas vietiniu registruotu paštu į bet kurią Europos šalį per 3-10 darbo dienų.)
  • Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - 0.00 euro. (Prekes galėsite atsiimti NEMOKAMAI iškart Prezervatyvai.com parduotuvėje Vilniuje Savanorių pr. 59. Dirbame I-V: 10-18:30 val.)

Jei turite papildomų klausimų - mielai atsakysime!
info@prezervatyvai.com