Katalogas

Įjungti filtrai
Pagal rūšį
Pagal dydį
Pagaminta iš
Prekės ženklas

Subkategorijos

 • Durex prezervatyvai

  Durex prezervatyvai patys garsiausi ir populiariausi prezervatyvai visame pasaulyje. Prezervatyvai buvo pradėti gaminti dar 1992 metais ir nuo to laiko sumušė visus perkamumo rekordus. Kompanija prezervatyvų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas ir ypatingai daug dėmesio skiria prezervatyvų testavimui. Durex garsėja savo aukštais kokybės standartais – jei vienas mėginys nepraeina testų, visa prezervatyvų partija nepatenka į rinką. Durex kompanijai svarbu ne tik saugumas, bet ir abipusis malonumas. Sargiai gaminami iš itin plono ir tvirto latekso, todėl nesumažėja stimuliacija ir malonumas. Be to, Durex buvo pirmoji kompanija, sukūrusi prezervatyvų liniją vyrams, kuriems svarbus ir moters orgazmas. Šie prezervatyvai prilėtina ejakuliaciją ir labiau stimuliuoja partnerę. Durex prezervatyvai internetu, lyginant su prekybos centrais ar vaistinėmis, yra pigesnis ir praktiškesnis pasirinkimas, nes Durex sargių kaina yra patrauklesnė piniginei, siūlomas didesnis prezervatyvų asortimentas ir garantuojamas visiškas konfidencialumas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Durex prezervatyvai pigiau kainuoja, tačiau yra originalūs ir patikimi, juos gauname tiesiogiai iš gamintojo, todėl savo klientams galime pasiūlyti geresnes kainas, platų asortimentą ir prezervatyvų rinkinius, kurie padės išmėginti skirtingų rūšių prezervatyvus. Pigūs Durex prezervatyvai – malonumas ir kūnui, ir piniginei.

 • Lifestyles prezervatyvai

  Prekinis ženklas Lifestyles buvo sukurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose aštuntajame dešimtmetyje. Dėl nuolatinių investicijų į pažangias technologijas ir noro suprasti vartotojo poreikius pigūs Lifestyles prezervatyvai greitai išpopuliarėjo Amerikoje, Australijoje, o vėliau ir Europoje. Šiandien šie prezervatyvai yra antri pagal populiarumą pasaulyje ir nusileidžia tik Durex prezervatyvams. Lifestyles (Mates) prezervatyvai tokį populiarumą užsitarnavo dėl savo patikimumo ir komforto.  Prezervatyvai gaminami iš tvirto ir plono latekso, todėl lytinio akto metu nesumažėja nei stimuliacija, nei patiriamas malonumas. Kodėl Mates? Tarp Mates ir Lifestyles galima dėti lygybės ženklą, nes tai tie patys prezervatyvai, tik yra skirti skirtingoms šalims. Didžiojoje Britanijoje Lifestyles prezervatyvai reklamuojami kaip Mates, Vokietijoje – kaip Manix ir pan.  Pas mus Lifestyles (Mates) prezervatyvai pigiau kainuoja, lyginat su vaistinėmis, sekso prekių parduotuvėmis ar prekybos centrais, nes visą originalią produkciją gauname tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.  Patraukli Lifestyles (Mates) sargių kaina, platus asortimentas, greitas pristatymas ir visiškas konfidencialumas garantuojamas. Norintiems išmėginti skirtingas prezervatyvų rūšis, siūlome prezervatyvų rinkinius, kurie suteiks išskirtinių potyrių. Lifestyles prezervatyvai internetu – patraukli kaina maksimaliam malonumui!

 • EXS prezervatyvai

  Akį traukiantys ir žaismingomis pakuotėmis išsiskiriantys EXS prezervatyvai buvo pradėti gaminti dar 1993 metais Didžiojoje Britanijoje. Vos pasirodę rinkoje, jie greitai išpopuliarėjo visoje Anglijoje, o vėliau ir kitose šalyse. Vartotojus suviliojo ne tik patraukli EXS prezervatyvų kaina, bet ir aukšta kokybė bei puikūs patikimumo rodikliai. EXS sargiai yra gaminami iš tvirto ir plono latekso, todėl nesukelia jokio diskomforto ir nesumažina malonumo sekso metu. Be to, EXS prezervatyvai per visą ilgį ištepami silikoniniu lubrikantu, kuris, lyginant su vandens pagrindo lubrikantais, yra slidesnis ir ilgiau išliekantis, todėl galima mėgautis kiekviena sekso minute. EXS sargiai internetu – tai patrauklesnė kaina, visiškas konfidencialumas, greitas pristatymas iki pat namų durų ir gerokai platesnis asortimentas, todėl kiekvienas ras sau patinkančius ir tinkančius prezervatyvus. Nesate tikri, ko norite? Tokiu atveju siūlome išmėginti prezervatyvų rinkinius, kurie leidžia išbandyti skirtingų rūšių sargius ir išsirinkti labiausiai patinkančius. Mes savo klientams siūlome tik originalią aukštos kokybės produkciją, kurią gauname tiesiai iš gamintojo, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje EXS prezervatyvai kainuoja pigiau.  Originalūs ir pigūs EXS prezervatyvai – tai, ko reikia kiekvienam savimi pasitikinčiam vyrui!

 • Pasante prezervatyvai

  Pasante prezervatyvų kompanija Didžiojoje Britanijoje buvo įsteigta kaip šeimyninis verslas dar 2000 metais. Patraukli Pasante sargių kaina ir puiki kokybė pelnė vartotojų simpatijas, todėl šiandien Pasante yra sparčiausiai auganti prezervatyvų kompanija Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu Pasante prezervatyvai parduodami daugiau nei 20 pasaulio šalių ir yra vertinami kaip vieni saugiausių prezervatyvų rinkoje. Jų gaminimui naudojamos pažangios technologijos ir inovatyvūs sprendimai, kurie leido sukurti itin plonus ir tvirtus latekso prezervatyvus, nesumažinančius malonumo ir efektyviai apsaugančius nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Be to, Pasante kompanija gamina stimuliuojančius, prilėtinančius, moteriškus ir daugybės kitų rūšių prezervatyvus, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Pasante prezervatyvai internetu – tai nepalyginamai platesnis asortimentas ir gerokai
  patrauklesnės kainos, lyginant su vaistinėmis, sekso prekių parduotuvėmis ar prekybos centrais. Pigūs Pasante prezervatyvai nereiškia prastesnės produkcijos kokybės, mes savo klientams siūlome tik originalius sargius, kuriuos perkame tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti piniginei draugiškesnes kainas. Norintiems išmėginti daugiau skirtingų rūšių prezervatyvų siūlome originalius Pasante prezervatyvų rinkinius, kurie suteiks daugiau malonumo ir naujų pojūčių. Perkant internetu, Pasante prezervatyvai pigiau, greičiau ir paprasčiau pasieks jus.

 • Skins prezervatyvai

  2006 metais pradėti gaminti Skins prezervatyvai greitai tapo populiarūs ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir visoje Europoje. Tokį populiarumą lėmė puiki Skins prezervatyvų kaina bei kokybė. Sargiai gaminami iš labai kruopščiai atrinko aukštos kokybės plono latekso, todėl prie vyro varpos priglunda tarsi antra oda ir nesumažina malonumo. Be to, Skins prezervatyvai išsiskiria ir tuo, kad jie neturi ne itin malonaus ir erzinančio latekso kvapo. Sargiai ištepti švelniu aromatingu silikoniniu lubrikantu, kuris paslepia latekso kvapą, o jūs galite mėgautis aistringa naktimi. Silikoninis lubrikantas, kuriuo nuo pat viršaus iki apačios ištepti Skins prezervatyvai, lyginant su kitais vandens pagrindo lubrikantais, suteikia daugiau drėgmės ir geriau apsaugo prezervatyvus nuo plyšimo, jei jie yra netinkamai naudojami. Skins prezervatyvai internetu – tai platus asortimentas, kuriame galite rasti įvairių rūšių originalių prezervatyvų, visiškas konfidencialumas ir puiki kaina, o norintiems išmėginti daugiau skirtingų Skins sargių rūšių siūlome įsigyti prezervatyvų rinkinį. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Skins prezervatyvai pigiau kainuoja, lyginant su kitais prekybos taškais, nes produkciją gauname tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti geresnes kainas.  Pigūs Skins prezervatyvai – tai originalūs ir saugūs prezervatyvai kiekvieno poreikiams!

 • SKYN prezervatyvai

  SKYN prezervatyvai yra viena populiariausių Lifestyles prezervatyvų linijų pasaulyje. Vartotojus vilioja ne tik puiki SKYN sargiųų kaina, bet ir itin aukšta kokybė. Tai vieni ploniausių ir jautriausių sargių, jų storis siekia vos 0,035 mm, todėl mylintis nejaučiamas diskomfortas ir nesumažėja malonumas. SKYN prezervatyvai gaminami  ne iš latekso, o sensopreno – tai itin plona ir tvirta medžiaga.  SKYN prezervatyvai – puikus pasirinkimas lateksui alergiškiems žmonėms ir tiems, kuriuos erzina ne itin malonus latekso kvapas. SKYN prezervatyvai internetu – išeitis norintiems sutaupyti ir mėgautis saugiu seksu. Mes prekiaujame tik originalia produkcija, kurią gauname tiesiai iš gamintojo, todėl pas mus SKYN sargiai pigiau kainuoja ir  atitinka aukščiausius kokybės standartus. Pigūs SKYN prezervatyvai – maksimalus malonumas, o norintiems išmėginti kelias sargių rūšis, siūlome prezervatyvų rinkinius, kurie leis išsirinkti jums labiausiai patinkančius.

 • Vitalis prezervatyvai

  Vokietijoje gaminami Vitalis prezervatyvai pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu. Šie prezervatyvai ypač populiarūs gimtinėje, tačiau sparčiai populiarėja ir kitose šalyse. Vitalis prezervatyvai gaminami iš plono ir tvirto latekso, todėl pasižymi itin aukštais patikimumo rodikliais, nesukelia diskomforto lytinio akto metu ir nesumažina malonumo. Gana pigūs Vitalis sargiai – tai vokiškos kokybės standartas, kuris tikrai maloniai nustebins. Vitalis prezervatyvai internetu – protingas pasirinkimas ieškantiems patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Vitalis prezervatyvai pigiau kainuoja, lyginant su vaistinėmis, sekso prekių parduotuvėmis ar prekybos centrais, nes visą originalią produkciją perkame tiesiai iš gamintojo. Platesnis asortimentas, puiki Vitalis sargių kaina, galimybė įsigyti prezervatyvų rinkinius, norintiems išmėginti kelias skirtingas prezervatyvų rūšis, greitas pristatymas iki pat namų durų ir visiškas konfidencialumas – tai, ką garantuojame kiekvienam savo klientui.

 • SICO prezervatyvai

  Pigūs Sico prezervatyvai pradėti gaminti dar 1937 m. Vokietijoje. 80 metų patirtis, nuolatinės investicijos į modernią techniką ir naujausių inovacijų diegimas į gamybą Sico prezervatyvų kompanijai padėjo sukurti saugius ir patikimus sargius, pagamintus iš itin plono latekso, kuris lytinio akto metu nesumažina malonumo ir nesukelia diskomforto abiems partneriams. Puiki Sico prezervatyvų kaina ir vokiškus standartus atitinkanti kokybė maloniai nustebins net ir patį išrankiausią pirkėją. Sico prezervatyvai internetu – tai greitas ir patogus pristatymas iki pat namų durų,  visiškas konfidencialumas ir patikimumas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti originalią produkciją, kurią gauname tiesiai iš gamintojo, todėl čia originalūs Sico sargiai kainuoja pigiau, tačiau atitinka aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus, o platus asortimentas užtikrina, kad kiekvienas išsirinks labiausiai tinkančius ir patinkančius prezervatyvus. Sico prezervatyvai – malonumui be pasekmių.

 • Billy Boy prezervatyvai

  Žaismingi ir pigūs Billy Boy prezervatyvai dar 1990 metais buvo pradėti gaminti Vokietijoje. Iki šiol Billy Boy sargiai yra laikomi pačiais populiariausiais prezervatyvais Vokietijoje! Aukščiausios kokybės vokiški standartai ir atsakingas požiūris į apsisaugojimo priemones padėjo kompanijai sukurti plonus ir tvirtus latekso prezervatyvus, kurie nesumažina malonumo lytinio akto metu ir efektyviai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Lyginant su kitų garsių prezervatyvų gamintojų produkcija, Billy Boy prezervatyvai pigiau kainuoja, tačiau yra patikimi bei saugūs, kaip ir vokiški automobiliai. Billy Boy prezervatyvai internetu – tai puikus kainos ir kokybės santykis. Mes prekiaujame tik originalia produkcija, kurią gauname iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti kokybiškus ir patikimus sargius už žemesnę kainą. Puiki Billy Boy prezervatyvų kaina, patogus atsiskaitymas, greitas pristatymas ir visiškas konfidencialumas garantuojamas.

 • Egzo prezervatyvai

  Egzo prezervatyvai – pasirinkimas numeris vienas tiems, kurie nori savo seksualiniam
  gyvenimui suteikti daugiau spalvų, išgyventi naujus pojūčius ar tiesiog nustebinti draugą šmaikščia
  dovana bernvakario ar kitos šventės proga. Stimuliuojantys ir pigūs egzo prezervatyvai
  išsiskiria žaisminga išvaizda, yra gaminami su įvairiais šereliais, rutuliukais ir spygliukais, kurie padės
  partnerei pasiekti galingą orgazmą. Sargiai ne tik garantuoja intensyvią stimuliaciją, bet ir yra
  gaminami iš aukščiausios kokybės latekso, kiekvienas prezervatyvas atidžiai patikrinamas
  kompiuteriu, todėl Egzo prezervatyvai yra saugūs ir patikimi. Šie prezervatyvai netinka
  analiniam seksui. Viliojanti Egzo sargių kaina, platus asortimentas ir puikus
  apatarnavimas – tai, ką galime pasiūlyti kiekvienam. Egzo prezervatyvai pigiau kainuoja,
  lyginant su kitomis prekybos vietomis, nes originalią produkciją įsigyjame tiesiai iš gamintojo. Egzo prezervatyvai internetu – protingas pasirinkimas taupantiems laiką ir pinigus.

 • Adore prezervatyvai

  Adore prezervatyvai - tai anglų gamintojo Pasante Healthcare produktas skirtas klientų auditorijai, kuri linkusi pirkti pigius prezervatyvus. Šie prezervatyvai neišsiskiria savo įpakavimu, jų niekur nereklamuoja, tadėl pagaminimo kaštai yra ženkliai mažesni. Tad jei tau aktuali kaina tai siūlome rinktis Adore prezervatyvus. Žemiausia kaina, aukščiausią kokybė tai toks Adore sargių šūkis.

 • Condomi prezervatyvai

  Condomi prezervatyvai – dar vienas įrodymas, kad vokiečiai visose srityse siekia preciziško tobulumo. Viena moderniausių prezervatyvų kompanijų pasaulyje, nuolatinės investicijos į inovatyvias technologijas ir moksliniai tyrimai padėjo sukurti tvirtus ir patikimus Condomi prezervatyvus, kurie pelnė vartotojų simpatijas ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje. Ploni ir saugūs – štai tokie pigūs Condomi sargiai, kurie leidžia mėgautis kiekviena aistros minute, nejaučiant diskomforto. Be to, šie prezervatyvai tinka vegetarams ir veganams, nes jų gamyboje nenaudojamos jokios gyvulinės kilmės medžiagos. Condomi prezervatyvai internetu – puikus kainos ir kokybės santykis. Mes prekiaujame tik originalia produkcija, kurią perkame tiesiai iš gamintojo konkurencingomis kainomis, todėl galime pasiūlyti piniginei draugiškesnes kainas ir platų asortimentą, kuris maloniai nustebins net ir išrankiausią pirkėją.  Patraukli Condomi sargių kaina, greitas pristatymas ir visiškas konfidencialumas garantuojamas. Condomi prezervatyvai pigiau – tai malonumas be pasekmių. 

 • My.Size prezervatyvai

  Standartinis prezervatyvų dydis tinka tikrai ne visiems vyrams: vieniems jie spaudžia, kitiems yra per trumpi ar per ilgi, todėl dydis yra svarbus. Apie tai pagalvojo ir Vokietijos prezervatyvų gamintojas R&S Consumer Goods, sukūręs prezervatyvų liniją My.Size, kuri orientuojasi į skirtingų dydžių prezervatyvus. Ši sargių linija siūlo net 7 skirtingų dydžių prezervatyvus: 47, 49, 53, 57, 60, 64 bei  69 mm, todėl kiekvienas ras sau tinkantį dydį. Pigūs My.Size prezervatyvai – ne tik komfortas, bet ir aukšta kokybė. Šie prezervatyvai gaminami iš plono ir tvirto latekso, todėl nesumažina malonumo lytinio akto metu ir patikimai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. My.Size sargiai internetu – greitas ir patogus apsipirkimas. Pas mus My.Size prezervatyvai pigiau kainuoja, nes originalią produkciją konkurencingomis kainomis įsigyjame tiesiai iš gamintojo. Patraukli My.Size prezervatyvų kaina, platus asortimentas ir galimybė įsigyti prezervatyvų rinkinius padės kiekvienam išsirinkti sau tinkančio dydžio prezervatyvą maksimaliam malonumui. 

 • One Touch prezervatyvai

  Patikimi ir pigūs ONE Touch prezervatyvai, gaminami Vokietijoje, patiks tiems, kurie yra alergiški lateksui arba turi partnerę, alergišką šiai medžiagai. ONE Touch prezervatyvai gaminami iš hipoalerginio latekso, todėl nedirgina odos, yra ypač švelnūs ir minkšti. Be to, prezervatyvai yra sutepti silikoniniu geliu, kuris suteikia daugiau slidumo ir ilgiau išlieka.  Patraukli šių prezervatyvų kaina, aukšti patikimumo rodikliai ir jų gamybai naudojamas itin plonas lateksas suteiks daugiau malonumo ir spalvų miegamajame! ONE Touch prezervatyvai internetu – puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir pinigus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje originalūs ONE Touch sargiai pigiau kainuoja, lyginant su sekso prekių parduotuvėmis, vaistinėmis ar prekybos centrais, nes visą produkciją gauname tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį. Norintiems išmėginti skirtingas prezervatyvų rūšis siūlome prezervatyvų rinkinius, garantuojame greitą pristatymą iki pat namų durų ir visišką konfidencialumą.

 • London prezervatyvai

  London prezervatyvai – tai tie patys garsieji ir visus pirkimo rekordus sumušę Durex prezervatyvai, tik skirti Didžiosios Britanijos ir Vokietijos rinkoms. Pigūs London sargiai gaminami iš itin plono ir tvirto latekso, todėl lytinio akto metu netrukdo patirti malonumo. Su London prezervatyvu jausitės lyg būtumėte be jo ir galėsite mėgautis kiekviena aistros akimirka. Be to, prezervatyvai yra papildomi lubrikuoti, taip užtikrinant pakankamą drėgmės kiekį ir gilesnį įsiskverbimą. Patraukli London sargių kaina ir nepriekaištinga kokybė leis mėgautis seksu be jokio galvos skausmo! London prezervatyvai internetu – idealus pasirinkimas vertinantiems protingas kainas ir puikų aptarnavimą. Originalią produkciją gauname tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti piniginei draugiškas kainas ir platų asortimentą, kuriame kiekvienas ras labiausiai patinkančius prezervatyvus. Pirkti internetu tikrai apsimoka – čia London prezervatyvai pigiau kainuoja, greitai pristatomi iki pat namų durų ir garantuojamas visiškai konfidencialumas.

 • ON prezervatyvai

  Patikimi ir pigūs ON prezervatyvai gaminami Vokietijoje, tačiau šis prezervatyvų vardas žinomas tikrai ne kiekvienam, nes prezervatyvų kompanija  R&S Germany daugiau dėmesio skiria ne reklamai, o kokybei. Nors ON prezervatyvai pigiau kainuoja, lyginant su kitomis prezervatyvų rūšimis, tačiau patikimumo rodikliais visiškai nenusileidžia garsiausių gamintojų produkcijai. ON sargiai gaminami iš plono latekso, todėl lytinio akto metu nesumažėja malonumas, jaučiami natūralūs pojūčiai ir abu partneriai gali mėgautis vienas kitu. ON prezervatyvai internetu – tai patogus apsipirkimo būdas, neišeinant iš namų. Mes siūlome originalią ir kokybišką produkciją, kurią gauname tiesiai iš gamintojo, greitą užsakymo pristatymą ir visišką konfidencialumą. Norintys išmėginti skirtingas prezervatyvų rūšis ir atrasti pačią mėgstamiausią gali rinktis sargių rinkinius, kurie suteiks ypatingų pojūčių. Aukšti kokybės standartai ir žema ON prezervatyvų kaina – saugiam ir nepamirštamam seksui.

 • Prezervatyvų rinkiniai

  Išsirinkti tinkantį ir patinkantį prezervatyvą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Skirtingi prezervatyvų gamintojai, skirtingos prezervatyvų rūšys ir ypatybės gali gerokai apsunkinti apsisprendimą. Prezervatyvų rinkiniai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmėginti įvairių rūšių prezervatyvus ir atrasti labiausiai patinkančius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kelių tipų prezervatyvų rinkinius: rinkinius, kuriuos sudaro  įvairių gamintojų prezervatyvai, pasižymintys panašiomis savybėmis, ir to paties gamintojo tik skirtingų rūšių prezervatyvų rinkinius. Prezervatyvų rinkiniai – tai galimybė išmėginti įvairius prezervatyvus už gerokai mažesnę kainą, nes vieno prezervatyvo kaina, perkant rinkinį, yra mažesnė nei perkant prezervatyvus atskirai. Prezervatyvų rinkiniai internetu – puiki kaina, patogus atsiskaitymas ir greitas pristatymas. Mėgaukitės saugiu seksu ir nebijokite eksperimentuoti. Visa mūsų parduodama produkcija yra originali, ją gauname tiesiai iš gamintojų, todėl garantuojame aukščiausią kokybę. 

 • Įvairūs prezervatyvai

  Pirkti prezervatyvus internetu – protingas ir ekonomiškas pasirinkimas. Mes prekiaujame originalia produkcija, kurią įsigyjame tiesiai iš gamintojo, todėl galime savo klientams pasiūlyti įsigyti įvairių rūšių prezervatyvus pigiau. Be to, visi prezervatyvai atitinka aukštus kokybės standartus, yra patikimi ir saugūs.  Platus asortimentas – dar vienas privalumas, kuris maloniai nustebins. Elektroninėje parduotuvėje galite rasti kokybiškų, tačiau mažai girdėtų kompanijų prezervatyvus, skirtingų rūšių ir ypatybių prezervatyvus, suvenyrinius prezervatyvus ir daugelį kitų, todėl teks tik išsirinkti. Mes garantuojame patogų apsipirkimą, saugų atsiskaitymą, greitą pristatymą iki pat namų durų ar kitu nurodytu adresu ir visišką konfidencialumą. Įvairūs prezervatyvai internetu – pigiau, greičiau ir paprasčiau.

Rodoma 1 - 40 iš 153 dalykų
Rodoma 1 - 40 iš 153 dalykų

Prezervatyvai Yra prekių.

Patikimiausia ir populiariausia apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų yra prezervatyvai. Naudojant sargius, tiek Jūs, tiek Jūsų partnerė galės maksimaliai atsipalaiduoti, mėgautis kiekviena intymumo akimirka ir nesijaudinti dėl aistringos nakties pasekmių. Prezervatyvai internetu – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina patrauklų kainos ir kokybės santykį. Mūsų svetainėje rasite itin platų šių apsaugos priemonių asortimentą, tad sargiai pigiau atitiks visus lūkesčius. 

Pasirinkimo galimybės

Priešingai nei daugelis kitų kontracepcijos priemonių, prezervatyvai neturi jokio šalutinio poveikio. Be to, jiems nereikia gydytojo recepto, o rasti galite daugiau nei 10 skirtingų prekės ženklų ir rūšių. Vieni populiariausių pasirinkimo variantų – tokie žinomi prezervatyvų prekės ženklai, kaip: Durex, LifeStyles, Skins, EXS, Pasante, Skyn. Perkant iš mūsų elektroninės parduotuvės, suteikiame galimybę įsigyti juos vienetais arba rinkiniais. 

Šiuolaikinės technologijos padėjo sukurti tokius sargius, kurie nesumažina juntamo malonumo, o kai kurie jį net ir sustiprina. Čia rasite stiprinančių stimuliaciją, uždelsiančių ejakuliaciją, kvapnių, spalvotų, praturtintų skoniais. Taip pat – skirtų analiniam seksui, pagamintų nenaudojant latekso. Prezervatyvai internetu – tai galimybė išbandyti kelis skirtingus šios apsaugos variantus ir atrasti labiausiai patinkančius Jums. 

Kodėl verta pirkti pas mus?

 • Prekiaujame prezervatyvais, kuriuos gauname tiesiai iš gamintojų. Todėl jie yra ne tik originalūs, bet ir kokybiški. Be to, sargiai pas mus parduodami mažesne kaina nei prekybos centruose.
 • Suteikiame galimybę susiformuoti sau idealiai tinkantį rinkinį iš kelių skirtingų prekės ženklų. Taip pat galite individualiai pasirinkti norimą kiekį.
 • Kuo daugiau pirksite, tuo mažesnė vieneto kaina.
 • Perkant internetu, prezervatyvai pigiau kainuoja ne tik dėl pačios prekės kainos, bet ir sutaupyto laiko: užsakymą pristatysime tiesiai į namus arba į artimiausią pašto skyrių.
 • Garantuojame visišką konfidencialumą – prekės supakuojamos taip, kad apie siuntinio turinį nėra jokių ženklų. Taigi, Jums nereikės raudonuoti nei prieš pardavėją prekybos centre, nei prieš siuntinį pristačiusį kurjerį. 

Rinktis galite pagal sargių dydį, gamintoją arba prezervatyvo rūšį (nuo turinčių skonį, kvapą iki suteikiančių intymiems malonumas daugiau žaismingumo, stimuliuojančių). Sustiprinkite malonumą nejausdami baimės dėl galimų pasekmių ir mėgaukitės kiekviena aistros akimirka. Prezervatyvai internetu – pigu, patogu ir konfidencialu.