Masažiniai aliejai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Visi mėgstame masažą romantiškoje žvakių šviesoje. Vienus jaudina švelnūs ir lengvi prisilietimai pirštų galiukais, kitus – stiprūs judesiai, maksimaliai atpalaiduojantys raumenis ir kurstantys aistrą, tačiau bet kuriam geram masažui būtinas masažinis aliejus.  Masažiniai aliejai suteikia malonų slydimo pojūtį, sumažina trintį tarp rankų ir kūno...

Visi mėgstame masažą romantiškoje žvakių šviesoje. Vienus jaudina švelnūs ir lengvi prisilietimai pirštų galiukais, kitus – stiprūs judesiai, maksimaliai atpalaiduojantys raumenis ir kurstantys aistrą, tačiau bet kuriam geram masažui būtinas masažinis aliejus.  Masažiniai aliejai suteikia malonų slydimo pojūtį, sumažina trintį tarp rankų ir kūno bei puoselėja ir giliai drėkina odą. Po tokio masažo oda tampa švelni ir maloniai kvepianti, o kūnas atsipalaiduoja. Masažas su šiek tiek erotikos – geriausia įžanga meilės aktui, o tamsoje plevenančių žvakių šviesa ir nosiai malonūs kvapai kursto aistrą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių kvapų bei afrodiziako poveikį turinčių kokybiškų masažinių aliejų, kurie padės sukurti jaudinančią aplinką ir mėgautis vienas kitu. Visi masažiniai aliejai atitinka aukščiausius kokybės standartus, turi Europos Sąjungos patikros CE sertifikatą bei yra patikrinti dermatologų, todėl nealergizuoja ir nedirgina odos. Masažiniai aliejai bei žvakės – romantiško vakaro garantas, o perkant internetu dar pavyks ir sutaupyti, nes savo klientams siūlome tik originalią produkciją, kurią konkurencingomis kainomis įsigyjame tiesiai iš gamintojo. 

Daugiau

Subkategorijos

  • Shunga

    Shunga – tai novatoriška intymių kosmetikos gaminių linija. O viskas prasidėjo nuo to, kai 2000 m. garsiam dizaineriui Sylvain Séguin ir jo partneriui atėjo mintis, kad meilė yra menas, todėl ją galima įamžinti ant kūno. Tuomet pasirodė pirmieji valgomieji dažai, kuriuos galima tepti ant partnerio kūno ir juos laižyti, o netrukus buvo sukurti neapsakomų aromatų, tarsi afrodiziakai veikiantys lubrikantai, erotiniai ir masažiniai aliejai, valgomieji kūno milteliai, stimuliatoriai, masažo aliejaus žvakės ir kitos prekės, kurios intymiam gyvenimui neabejotinai suteikia daugiau spalvų. Shunga pakuotes puošia senovės Japonijos piešiniai, ornamentai, kurie sukuria išskirtinį prabangos pojūtį. Tai idealus pasirinkimas, jei norite miegamajame išmėginti, ką nors naujo ir dar nepatirto. Shunga jūsų intymiems žaidimams suteiks dar nepatirtų nuotykių.