Katalogas

Įjungti filtrai
Pagal rūšį
Pagal dydį
Pagaminta iš
Prekės ženklas

Subkategorijos

 • Durex lubrikantai

  Durex lubrikantai, gaminami puikiai žinomos kompanijos Durex, yra patys populiariausi lubrikantai pasaulyje. Puiki Durex Play lubrikantų kaina, aukšta kokybė ir be galo platus asortimentas pelnė ir Lietuvos vartotojų simpatijas. Durex siūlo išmėginti kvepiančių, su skoniu, šildančių, šaldančių, tinkančių masažui, lengvų bei neutralių lubrikantų, kurie suteiks dar daugiau malonumo ir neišdildomų akimirkų. Kokybiški ir pigūs Durex lubrikantai, gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, yra patikrinti dermatologų bei ginekologų, todėl yra saugūs žmogui bei aplinkai. Be to, Durex kol kas yra vienintelė kompanija sukūrusį stimuliuojantį ir orgazmą padedantį pasiekti lubrikantą – Durex Intense Orgasmic. Durex Play lubrikantai internetu – išmintingas pasirinkimas taupantiems laiką ir pinigus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite itin platų Durex lubrikantų pasirinkimą, todėl galėsite išmėginti kelias skirtingas rūšis lubrikantų ir išsirinkti labiausiai patinkantį. Čia originalūs Durex Play lubrikantai pigiau kainuoja, nes visą produkciją gauname tiesiai iš gamintojo konkurencingomis kainomis. Puikus kainos ir kokybės santykis, greitas bei patogus pristatymas iki namų durų ir  visiškas konfidencialumas garantuojami.

 • EXS lubrikantai

  EXS lubrikantai sumušė visus pardavimo rodiklius Didžiojoje Britanijoje, čia populiarumu jiems nusileidžia net ir populiarieji Durex lubrikantai, kurių prekinį vardą žino visas pasaulis. EXS lubrikantai pradėti gaminti dar 1993 m., šiuo metu savo srityje didžiausios Anglijos kompanijos LTC Healthcare. Puiki EXS lubrikantų kaina, itin aukšti kokybės standartai, nuolatinės investicijos į pažangias technologijas ir atsakingas požiūris į klientų poreikius padėjo kompanijai pelnyti vartotojų simpatijas ne tik gimtojoje šalyje, bet ir Europoje. EXS siūlo rinktis iš lengvų vandens pagrindo lubrikantų nedideliuose buteliukuose arba vienkartinėse pakuotėse, taip pat prieš kelerius metų pristatė itin lengvą ir natūralią makšties drėgmę imituojantį purškiamą lubrikantą. Pigūs EXS lubrikantai gali būti įvairių skonių bei kvapų, todėl kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka. EXS lubrikantai internetu – sumanus pasirinkimas ieškantiems plataus asortimento, patrauklaus kainos ir kokybės santykio bei patogaus ir greito pristatymo iki pat namų slenksčio. Visiškas konfidencialumas ir aukščiausia kokybė garantuojama. EXS lubrikantai pigiau kainuoja, jei perkate pas mus. 

 • Pasante lubrikantai

  Pasante kompanija, gaminanti prezervatyvus, lubrikantus bei kitas seksui ir malonumui skirtas prekes, buvo įkurta kaip šeimos verslas, tačiau sėkminga verslo formulė, nuolatinis tobulėjimas ir inovatyvus požiūris kompanijai padėjo sėkmingai augti ir plėstis.  Šiandien Pasante lubrikantai yra vieni populiariausių lubrikantų Didžiojoje Britanijoje bei Europoje. Pigūs Pasante lubrikantai, aukšta kokybė ir platus asortimentas nenuvils net ir išrankiausio pirkėjo skonio. Pasante siūlo išmėginti įvairiausių skonių, kvapų ir tekstūrų lubrikantus. Be to, Pasante lubrikantai gaminami be parabenų, yra patikrinti dermatologų ir ginekologų, todėl nealergizuoja ir nedirgina odos. Pasante lubrikantai pigiau kainuos, jei pirksite mūsų elektroninėje parduotuvėje, nes mes visą originalią produkciją gauname tiesiai iš gamintojo ir galime pasiūlyti patrauklias kainas. Puiki Pasante lubrikantų kaina tikrai ne vienintelis privalumas. Platus asortimentas, patogus ir greitas pristatymas iki pat namų durų, nepermatoma pakuotė ir visiškas konfidencialumas – tai privalumai, kuriais džiaugiasi ir spėjo įvertinti mūsų klientai. Pasante lubrikantai internetu suteiks naujus ir neišdildomus potyrius už piniginei draugišką kainą.

 • Pjur lubrikantai

  Vokietijoje įkurtos PJUR kompanijos vardas dažnai laikomas kokybės ir prabangos sinonimu. PJUR kompanija gamina prabangius iš išskirtinius lubrikantus, masažinius aliejus ir kitas sekso prekes, skirtas sužadinti aistrą ir suteikti naujų potyrių miegamajame. PJUR lubrikantai parduodami net 50 skirtingų pasaulio šalių ir yra vertinami dėl aukščiausios kokybės standartų bei aplinkai ir žmogui draugiškos sudėties, kurioje nėra dirgiklių, dažiklių ir alergenų, turinčių neigiamos įtakos sveikatai. PJUR lubrikantų kaina, lyginant su panašiais gaminiais, šiek tiek aukštesnė, tačiau kokybė ir platus asortimentas tikrai nenuvils net ir pačio išrankiausio pirkėjo. PJUR lubrikantai internetu – idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Mes savo klientams siūlome tik originalią produkciją, kurią konkurencingomis kainomis gauname tiesiai iš gamintojo, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje PJUR lubrikantai pigiau kainuoja, nei sekso prekių parduotuvėse ar vaistinėse. Platus asortimentas, originali produkcija,  greitas ir patogus pristatymas iki pat namų durų ir visiškas konfidencialumas garantuojamas. Pigūs PJUR lubrikantai – tai dangiško malonumo akimirkos, trokštantiems išlaisvinti savo laukinę vaizduotę.

 • Oraliniai lubrikantai

  Sekso prekių gamintojų tikslas – nepamirštamas malonumas, kuriuo galėtų mėgautis abu partneriai, eksperimentai miegamajame, nauji potyriai ir jokio diskomforto, kuris galėtų prigesinti įsižiebusią ugnį. Norite paįvairinti savo intymų gyvenimą? Įvairių skonių ir kvapų oraliniai geliai jūsų meilės žaidimams suteiks nepakartojamų potyrių ir maloniai nustebins partnerį.  Savo klientams siūlome itin platų oralinių gelių asortimentą, čia rasite jums patinkančio kvapo ir skonio gelį, gelius, kurie šaldo, maloniai dilgčioja ar šiek tiek šildo bei papildomai stimuliuoja partnerį.  Padovanokite savo antrajai pusei neišdildomas malonumo akimirkas ir nebijokite eksperimentuoti.  Visi oraliniai lubrikantai mediciniškai patikrinti, sertifikuoti Europos Sąjungoje ir yra saugūs naudoti. Suteikite oraliniam seksui nepakartojamą skonį bei kvapą. 

 • Aquaglide lubrikantai

  Vokietijoje gaminami Aquaglide lubrikantai, pasižymi itin aukštais kokybės standartais, todėl, vos pasirodę rinkoje, pelnė žmonių simpatijas ne tik gimtojoje Vokietijoje, bet ir visoje Europoje bei Jungtinėse Amerikos valstijose. Šie lubrikantai yra gaminami vandens pagrindu, todėl sukuria natūralų makšties drėgmės pojūtį, puikiai tinka jautrios odos savininkams arba alergiškiems žmonėms. Visi lubrikantai yra tikrinami dermatologų bei ginekologų, todėl tinka naudoti ne tik vaginalinio, bet ir analinio bei oralinio sekso metu. Ieškantiems neįprastų potyrių Aquaglide pristato ir lubrikantų liniją su įvairiais kvapais ir skoniais, kurie oraliniam seksui suteiks egzotiškos patirties. Be to, šiuos lubrikantus yra visiškai saugu naudoti su prezervatyvais ir sekso žaisliukais. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Aquaglide lubrikantai pigiau kainuoja, lyginant su identiškomis prekėmis, esančiomis vaistinėse ar sekso prekių parduotuvėse. Kodėl? Viskas gana paprasta: visą originalią ir itin kokybišką produkciją įsigyjame tiesiai iš gamintojo konkurencingomis kainomis, todėl čia Aquaglide lubrikantų kaina yra patrauklesnė piniginei. Ypatingai vertiname kiekvieno kliento privatumą, todėl garantuojame saugų ir paprastą apsipirkimą, greitą pristatymą iki pat namų durų nepermatomoje pakuotėje ir visišką konfidencialumą. Pigūs Aquaglide lubrikantai internetu – išmintingas pasirinkimas taupantiems savo laiką ir pinigus.

 • Analiniai lubrikantai

  Analinis seksas specialaus pasiruošimo reikalaujantis mylėjimo būdas, kuriam būtina naudoti specialiai analiniam seksui sukurtus lubrikantus bei įsiskverbti padėsiančius analinius purškiklius. Klausiate kuom skiriasi analiniai lubrikantai nuo įprastų vaginaliniam seksui skirtų lubrikantų? Analiniam seksui skirti gaminiai yra praturtinti įsiskverbimą palengvinančiais bei odą puoselėjančiais ekstraktais. Jie ne tik kad neleis pažeisti jūsų jautrios odos analinėje srityje, bet ir suteiks jei elastingumo bei švelnumo.

   Šioje analinių prekių kategorijoje rasite ne tik lubrikantų, bet ir analinių purškiklių, kurie ne tik padės labiau jums bei jūsų odai atsipalaiduoti bei pasiruošti maloniam analiniam seksui, bet ir nuskausmins ar nujautrins jei to jums reikės. Analiniai lubrikantai kaip ir įprasti lubrikantai yra gaminami vandens arba silikono pagrindu. Jeigu vaginaliniai lubrikantai jų dauguma gaminami vandens pagrindu, tai analiniai lubrikantai dažniausiai yra sukurti silikono pagrindu. Silikonas suteikia švelnesnį, slidesnį, bei ilgaamžiškesnį slydimą kurio taip reikia užsiimant analiniu seksu.

  Analinių lubrikantų kaina

  Lubrikantai skirti analiniam seksui yra šiek tiek brangesni nei įprasti lubrikantai, nes jie yra labiau koncentruoti nes reikia išgauti maksimalų slydimą. Jų kaina priklauso nuo to ar tai vandens ar silikono pagrindu pagamintas lubrikantas, taipogi nuo pakuotės tūrio bei gamintojo. Įprastai analinių lubrikantų pakuočių tūris siekia nuo 20 ml iki 100 ml.  Geros kokybės  analinio lubrikanto buteliuką galite įsigyti nuo 5 eurų, o 100 ml pakuočių kaina nuo 7 ir 20 eurų. Aukščiausios kokybės analiniai lubrikantai gali kainuoti ir iki 30 eurų.

  Analiniai lubrikantai internetu pigiau elektroninėje parduotuvėje Prezervatyvai.com

  Jeigu nusprendėte išbandyti analinį seksą ir norite patirti vien tik malonius pojūčius, tai visada pradėkite nuo kokybiško analinio lubrikanto ar analinio purškiklio. Jie ne tik padės įsiskverbti be skausmo, bet ir apsaugos jūsų jautrią odą nuo pažeidimų. Daugelis porų vengia analinio sekso, nes jų pirma patirtis būna skausminga ar kitaip nemaloni. Mūsų parduotuvės asortimente rasite žinomiausių analinių lubrikantų gamintojus, tokius kaip Pjur, Aquaglide, Bioglide, Boys Own. Pasiūlisime įvairiausių talpų pakuotes, nuo mėginių iki didžiausių talpų kas leis jums išbandyti bei sutaupyti!

Rodoma 1 - 40 iš 49 dalykų
Rodoma 1 - 40 iš 49 dalykų

Lubrikantai Yra prekių.

Lubrikantai – tai priemonė, reikalinga intensyvesniems meilės žaidimams ir stipresniam malonumui. Ši priemonė taip pat būtina naudojant įvairius sekso žaislus, norint panaikinti nemalonų, santykių kokybę gadinantį makšties sausumą. Lubrikantai internetu – greitas, patogus ir taupus pasirinkimas. Siūlome platų šių drėkinimo priemonių asortimentą – Jums teliks išsirinkti. 

Kodėl reikalingas lubrikantas?

Abejojate dėl lubrikanto reikalingumo? Pateikiame kelias reikšmingas priežastis, kodėl jį vertėtų įsigyti ir išbandyti:

 • Viena iš dažniausių prezervatyvo plyšimo priežasčių yra lubrikanto arba natūralios drėgmės trūkumas. Naudojant lubrikantą užtikrinama saugesnė, sklandesnė trintis, todėl prezervatyvo pažeidimų rizika smarkiai sumažėja.
 • Lubrikantai moterims taip pat rekomenduojami naudoti turint lytinių santykių nėštumo metu, po menopauzės. Šiais laikotarpiais kinta moteriškų hormonų pusiausvyra, tad gali pasireikšti makšties sausumas.
 • Natūralios drėgmės trūkumas ir sudėtingas susijaudinimo procesas gali kelti partnerei skausmą, didelį diskomfortą. Šią problemą lengva išspręsti panaudojus kelis lašelius tinkamo lubrikanto.
 • Ignoruojant makšties sausumo problemą, gali kilti infekcijų, atsirasti skausmingų gleivinės pažeidimų, tad lytinis gyvenimas nebeteks malonumo.
 • Jei naudojate sekso žaisliukus, lubrikantas taip pat yra būtina priemonė. Jis padeda išvengti skausmo ir nemalonios stimuliacijos. Ši priemonė ypatingai reikalinga naudojant analinius žaislus. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią? 

Lubrikantai internetu – tai didesnės pasirinkimo galimybės ir patraukli kaina. Vis dėlto iš gausaus asortimento išsirinkti tinkamą priemonę gali būti sudėtinga. Kataloge rasite kelias pagrindines lubrikantų rūšis – analinių, silikoninių ir vaginalinių. Taip pat galite pasinaudoti galimybe įsigyti mėginėlį – tai praktiškas pasirinkimas, jei norite išmėginti naują lubrikantų rūšį. Skiltyje pristatomi skirtingų prekės ženklų – Durex, Pasante, Aquaglide, Pjur  lubrikantai. Pateikiame gaires, kaip išsirinkti tinkamiausią Jums. 

 • Vandens arba silikono pagrindu pagaminti lubrikantai moterims gali būti naudojami kartu su prezervatyvais. Tiems, kurie mieliau renkasi sueitį be prezervatyvo, rekomenduojamos aliejinio pagrindo drėkinamosios priemonės. Jos taip pat gali būti naudojamos ir intymiems masažams.
 • Atsižvelkite į tai, kokiam tikslui reikalingas lubrikantas. Lytinio gyvenimo paįvairinimui siūlome išbandyti skoniais bei kvapais papildytus lubrikantus. Kataloge rasite šokolado, bananų, braškių, vyšnių skonio bei kvapo priemones, taip pat – šildančius ir atpalaiduojančius lubrikantus. 
 • Lubrikantai dažniausiai skirstomi į tris grupes: vaginaliniai, analiniai bei oraliniai. Jų sudėtinė dalis, ingredientai bei koncentratas labai skiriasi, tad turite žinoti kokiai sekso rūšiai renkatės bei perkate lubrikantą. Nuo to priklausys mylėjimosi kokybė bei patiriamas malonumas.

Prezervatyvai.com el. parduotuvėje užsakytus lubrikantus pristatysime iki Jūsų namų durų arba į kitą jūsų nurodytą vietą. Garantuojame konfidencialumą ir patrauklias kainas. Neleiskite savo lytiniam gyvenimui apkarsti – sugrąžinkite aistrą, eksperimentuokite skoniais, kvapais ir patirkite nepamirštamą malonumą.